Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti

Lestenes luterāņu baznīca

Lestenes luterāņu baznīca

Lestene, Lestenes pagasts, LV-3146
Komentāri
Lestenes luterāņu baznīcas interjers Latvijas mākslas vēsturē iegājis kā izcilākais laikmeta kokgriezumu ansamblis, kura autors bijis Ventspils koktēlnieks Nikolajs Sefrenss Jaunākais.
Lestenes brāļu kapi

Lestenes brāļu kapi

Lestene, Lestenes pagasts, Tukuma novads, LV-3146
Komentāri
Lestenes brāļu kapi ir II Pasaules karā kritušo latviešu leģiona karavīru kapi ar tēlnieces Artas Dumpes veidoto pieminekli "Dzimtene Māte – Latvija".
"Pūre Chocolate" Šokolādes muzejs

"Pūre Chocolate" Šokolādes muzejs

Pūre - 9, Pūre, Pūres pagasts, Tukuma novads, LV-3124
Komentāri 1
Pūre Chocolate Šokolādes muzeja ekspozīcija iepazīstina ar šokolādes rašanās veidošanos un ceļu no Amerikas uz Eiropu. Apmeklējuma programmā ir iespēja redzēt un dzirdēt stāstus par šokolādes iegūšanu, apstrādāšanu un lietošanu, kā arī iepazīties ar šokolādes vēsturi. 
Cinevilla

Cinevilla

"Vidusvecvagari", Slampes pagasts, Tukuma novads, LV-3119
Komentāri
Cinevilla ir kino pilsēta, kas izveidota vēsturiskās spēlfilmas "Rīgas sargi" filmēšanai. Kino pilsētiņas apmeklējums atgādina iekāpšanu laika mašīnā. Te paviesojoties, var gūt iespaidu, kāda izskatījās Rīga pirms aptuveni 100 gadiem.
Ginta Haņecka kalēja darbnīca

Ginta Haņecka kalēja darbnīca

"Vecupnieki", Tumes pagasts, Tukuma novads, LV-3101
Komentāri
Ginta Haņecka kalēja darbnīca atgādina, ka senos laikos kalēji tika uzskatīti par burvjiem, jo viņu prasmes atradās ārpus ikdienišķo darbu robežas.
Jaunmoku pils

Jaunmoku pils

Jaunmokas, Tumes pagasts, Tukuma novads, LV-3139
Komentāri
Jaunmoku pils ar neogotiskā stila formām, kas apvienojušās ar jūgendstila elementiem, izveidota par īpašu šedevru Latvijas arhitektūrā. Pils uzcelta 1901. gadā pēc Rīgas birģermeistara Džordža Armisteda pasūtījuma un kalpojusi kā medību un vasaras rezidence.
Kukšu muiža

Kukšu muiža

"Kukšu muiža", Kukšas, Jaunsātu pagasts, Tukuma novads, LV-3128
Komentāri
Kukšu muižas senākās vēstures liecības datētas ar 16. gadsimtu, taču tagadējā dzīvojamā ēka, pēc vēsturnieku domām, būvēta 18. gadsimta pirmajā pusē, savukārt vēlā klasicisma iezīmes tā ieguva vēl pēc gadsimta.
Ķemeru nacionālā parka Lielā Ķemeru tīreļa laipa

Ķemeru nacionālā parka Lielā Ķemeru tīreļa laipa

"Tīreļi", Slampes pagasts, Tukuma novads, LV-3133
Komentāri
Ķemeru nacionālā parka Lielā Ķemeru tīreļa laipa ir viens no populārākajiem dabas objektiem ne tikai Tukuma apkārtnē, bet visā Latvijā. Laipa aizvedīs sūnu, purva priedīšu, akaču, tumšu ezeriņu un vaivariņu smaržu valstībā.
Pastariņa muzejs

Pastariņa muzejs

"Bisnieki", Dzirciems, Zentenes pagasts, Tukuma novads, LV-3123
Komentāri
Pastariņa muzejs izveidots lauku mājā, kurā dzimis rakstnieks Ernests Birznieks-Upītis. Muzejs veltīts populāram grāmatu tēlam Pastariņam, jo tā rakstnieks saukts bērnībā.

Rezultāti kartē