Meklēšanas rezultāti

Lestenes
luterāņu baznīca

Lestenes luterāņu baznīca

Lestene, Lestenes pagasts, Tukuma novads
Komentāri
Lestenes luterāņu baznīcas interjers Latvijas mākslas vēsturē iegājis kā izcilākais laikmeta kokgriezumu ansamblis, kura autors bijis Ventspils koktēlnieks Nikolajs Sefrenss Jaunākais.
Lestenes
brāļu kapi

Lestenes brāļu kapi

Lestene, Lestenes pagasts, Tukuma novads
Komentāri
Lestenes brāļu kapi ir II Pasaules karā kritušo latviešu leģiona karavīru kapi ar tēlnieces Artas Dumpes veidoto pieminekli "Dzimtene Māte – Latvija".
<i>Pūre
Chocolate</i>
Šokolādes muzejs

Pūre Chocolate Šokolādes muzejs

Pūre - 9, Pūre, Pūres pagasts, Tukuma novads
Komentāri
Pūre Chocolate Šokolādes muzeja ekspozīcija iepazīstina ar šokolādes rašanās veidošanos un ceļu no Amerikas uz Eiropu. Apmeklējuma programmā ir iespēja redzēt un dzirdēt stāstus par šokolādes iegūšanu, apstrādāšanu un lietošanu, kā arī iepazīties ar šokolādes vēsturi. 
Cinevilla

Cinevilla

Vidusvecvagari, Slampes pagasts, Tukuma novads
Komentāri
Cinevilla ir kino pilsēta, kas izveidota vēsturiskās spēlfilmas "Rīgas sargi" filmēšanai. Kino pilsētiņas apmeklējums atgādina iekāpšanu laika mašīnā. Te paviesojoties, var gūt iespaidu, kāda izskatījās Rīga pirms aptuveni 100 gadiem.
Ginta
Haņecka kalēja darbnīca

Ginta Haņecka kalēja darbnīca

Vecupnieki, Tumes pagasts, Tukuma novads
Komentāri
Ginta Haņecka kalēja darbnīca atgādina, ka senos laikos kalēji tika uzskatīti par burvjiem, jo viņu prasmes atradās ārpus ikdienišķo darbu robežas.
Jaunmoku
pils

Jaunmoku pils

Jaunmokas, Tumes pagasts, Tukuma novads
Komentāri
Jaunmoku pils ar neogotiskā stila formām, kas apvienojušās ar jūgendstila elementiem, izveidota par īpašu šedevru Latvijas arhitektūrā. Pils uzcelta 1901. gadā pēc Rīgas birģermeistara Džordža Armisteda pasūtījuma un kalpojusi kā medību un vasaras rezidence.
Kukšu
muiža

Kukšu muiža

Kukšu muiža, Kukšas, Jaunsātu pagasts, Tukuma novads
Komentāri
Kukšu muižas senākās vēstures liecības datētas ar 16. gadsimtu, taču tagadējā dzīvojamā ēka, pēc vēsturnieku domām, būvēta 18. gadsimta pirmajā pusē, savukārt vēlā klasicisma iezīmes tā ieguva vēl pēc gadsimta.
Ķemeru
nacionālā parka Lielā Ķemeru tīreļa laipa

Ķemeru nacionālā parka Lielā Ķemeru tīreļa laipa

Tīreļi, Slampes pagasts, Tukuma novads
Komentāri
Ķemeru nacionālā parka Lielā Ķemeru tīreļa laipa ir viens no populārākajiem dabas objektiem ne tikai Tukuma apkārtnē, bet visā Latvijā. Laipa aizvedīs sūnu, purva priedīšu, akaču, tumšu ezeriņu un vaivariņu smaržu valstībā.
Pastariņa
muzejs

Pastariņa muzejs

Bisnieki, Dzirciems, Zentenes pagasts, Tukuma novads
Komentāri
Pastariņa muzejs izveidots lauku mājā, kurā dzimis rakstnieks Ernests Birznieks-Upītis. Muzejs veltīts populāram grāmatu tēlam Pastariņam, jo tā rakstnieks saukts bērnībā.

Rezultāti kartē