Vietējās ziņas

 • 5 izplatītākie iPhone bojājumi un kā tos novērst

  Gluži tāpat kā citu zīmolu viedtālruņu lietotāji, arī iPhone īpašnieki mēdz saskarties ar dažādiem ierīces darbības traucējumiem. Dažkārt tie saistīti ar kļūdu sistēmā, un ir salīdzinoši vienkārši novēršami. Taču ir arī gadījumi, kad jāmeklē zinoša speciālista palīdzība. Turpinājumā 5 izplatītākie iPhone bojājumi un ieteikumi to risināšanā. 

 • Jaunmoku pilij šogad 120 gadi!

  Jaunmoku pils šogad atzīmē savu 120 gadu jubileju. Nozīmīgā svētku gada tematika ir "…dabiski…". Tā daudznozīmīgais moto caurvīs visus muzeja rīkotos Jaunmoku pils jubilejas gada pasākumus.

 • Rīgas pils – Latvijas Valsts prezidenta rezidence

  Ilya Dubovsky/flickr.com

  Rīgas pils – kādreizējās Livonijas ordeņa mestra uzturēšanās vietas – pamati likti 1330. gadā, un tā ir Latvijas Valsts prezidenta rezidence kopš 1922. gada, kad dibināta Latvijas Valsts prezidenta institūcija. Vairākkārt stipri nopostīta, pils tomēr piedzīvojusi arī ievērojamas pārbūves un paplašināšanas. Rīgas pils atrodas Vecrīgā, Daugavas krastā un ir nozīmīgs Latvijas vēstures un kultūras mantojums.

 • Presto autoskola Tukumā – izvēle Nr. 1

  Presto autoskolas izstrādātā inovatīvā pieeja apmācību procesam nobruģē veiksmīgu ceļu pretim sapnim par tiesību iegūšanu. CSDD dati apliecina, ka Presto kursanti regulāri ieņem top pozīcijas pēc eksāmenu kārtošanas rezultātiem. Turklāt ne vien mācību process ir daudz efektīvāks, bet nodarbību organizēšanas modelis paredz iespēju tiesības iegūt arī daudz ātrāk kā citviet.

 • Kā iegūt baltākus zobus

  Skaistu un žilbinoši baltu smaidu vēlas ikviens. Bet kā tādu iegūt? Ja kādreiz baltie zobi kļuvuši dzeltenīgi vai pelēcīgi? Kā atgūt to agrāko spozmi? Lai padarītu zobus baltākus, var izmantot dažādas metodes, bet katrai no tām ir savi plusi un mīnusi, tāpēc katram pašam, konsultējoties ar savu zobārstu, jāizvērtē un jāatrod piemērotākais risinājums. 

 • OCTA polises iegāde – kas jāzina?

  Tas brīdis ir klāt! Autovadītāja apliecība ir rokā, un jaunais auto arī iegādāts. Nu tik varēs doties izbraucienos! Tomēr, pirms dodies izpētīt Latvijas tālākos nostūrus, vērts pārbaudīt, vai mašīna ir gan labā tehniskajā stāvoklī, gan visi dokumenti kārtībā – tehniskā pase, OCTA apdrošināšana un varbūt arī KASKO. Lasi rakstu un uzzini padomus, ko vērts ņemt vērā, iegādājoties obligāto OCTA polisi!

 • 5 padomi, kā izvēlēties tulkošanas biroju

  Ja profesionāli tulkošanas pakalpojumi vajadzīgi pirmo reizi, nonākot pie izvēles, ar kuru tulkošanas biroju sadarboties, patiesi var apjukt. Kam pievērst uzmanību izvēloties tulkošanas sadarbības partneri vienreizējai vai ilglaicīgai sadarbība? Lasiet rakstu un uzziniet, kādi kritēriji jāizvērtē, izvēloties tulkošanas biroju!

 • Dāvanas sievietei izvēlies NelaGems.com

   Īpaši skaistas rotaslietas rada latviešu zīmols Nela Gems ar mirdzošajiem Swarovski kristāliem. 

 • Kā notiek dzimumzīmju pārbaude un kur to veikt

  Regulāru dzimumzīmju pārbaudi iesaka veikt ikvienam, lai monitorētu savu ādas veidojumu veselību un savlaicīgi atklātu nelabvēlīgas pārmaiņas, kas var būt arī melanoma – viens no sarežģītākajiem un grūtāk ārstējamajiem vēža veidiem. Ideālā variantā dzimumzīmju pārbaude būtu jāveic reizi gadā, vislabāk pēc vasaras, kad ir saņemts lielāks UV starojuma daudzums. 

 • Proktologs Ventspilī

  Ventspils Pārventas poliklīnikā 6. martā pacientus pieņems proktologs.