Banner 980x90

Jaunpils Amatu māja

2015.gada maijā savu darbību uzsāka Jaunpils Amatu māja audēja amata meistares Velgas Pavlovskas vadībā. Jaunpils audēju darbnīcā ir izvietotas 16 stelles, starp kurām darbojošās ir trizuļu, sviru un sagatavošanas procesā slavenās Viļumsona stelles.

Darbnīcas telpās ir apskatāma izstāde ar dalībnieču gatavajiem darbiem. Jaunpils audēju kopas dalībnieču darbus atzinīgi ir novērtējuši nozares eksperti, iekļaujot audeklus un rakstaino cimdu pārus XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku Tautas lietišķās mākslas izstādē. Ikdienā un tematiskos pasākumos Amatu mājā viesus iepazīstina ar aušanas, audēja amata tradīcijām un latviešu kultūrvēsturisko mantojumu. Apmeklētājiem ir pieejama ekskursiju programma, kurā tie tiks iepazīstināti ar aušanu, tās vēsturi Latvijā, steļļu veidiem, auduma tapšanas procesu. 

Adrese: "Ērģelnieki", Jaunpils, Jaunpils pagasts, LV-3145
Tālrunis: +371 28301408
Mājaslapa: www.jaunpilspils.lvwww.facebook.com/jaunpils.amatumaja
E-pasts: amatumaja@jaunpils.lv 
GPS koordinātes: 56.7304181, 23.0218517

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)