Tūrisma informācija

 • Šlokenbekas muiža un Latvijas Ceļu muzejs

  Šlokenbekas
muiža un Latvijas Ceļu muzejs

  Šlokenbekas muiža ir viena no skaistākajām Latvijas muižām. Tā atrodas Milzkalnē, Slocenes upes krastā un ir vienīgā šāda tipa viduslaiku nocietinātā muiža, kas saglabājusies Baltijā līdz mūsdienām. Šlokenbekas muiža ir būvēta kā slēgts komplekss, ēkas savā starpā savienoja aizsargmūris, bet ieeja pagalmā bija caur nocietinātiem...

 • Baskāju, Dabas gleznu taka un Goda laukums ar Baltijas ratu

  Baskāju,
Dabas gleznu taka un Goda laukums ar Baltijas ratu

  Baskāju, Dabas gleznu taka un Goda laukums ar Baltijas ratu atrodas Valguma ezera krastā - brīnišķīgā Ķemeru nacionālā parka nostūrī, kur izvietojies arī atpūtas komplekss "Valguma pasaule", kas izveidojis šīs takas atpūtai. 

 • Keramikas darbnīca "Saules ceplis"

  Keramikas
darbnīca "Saules ceplis"

  Keramikas darbnīca "Saules ceplis", kura atrodas netālu no atpūtas kompleksa "Valguma pasaule", darbojas dizainere – keramiķe Madara Bartkeviča. 

 • "Vēju dārzs" Smārdē

  "Vēju dārzs" Smārdē

  Netālu no Smārdes dzelzceļa stacijas, blakus izcilā latviešu tēlnieka Kārļa Zāles veidotajām piemineklim atrodas "Vēju dārzs". Tas ir parks - dendrārijs, kas veidots pēc ainavu arhitektes Daces Lukševicas projekta. 

 • Kaņiera ezers, pilskalna taka, niedru laipa un putnu vērošanas torņi

  Kaņiera
ezers, pilskalna taka, niedru laipa un putnu vērošanas torņi

  Kaņieris ir plašs, sekls piejūras ezers, kura niedru labirintos lielā skaitā ligzdo dažādu sugu ūdensputni. Ezers ir viena no labākajām putnu vērošanas vietām Latvijā, īpaši no marta līdz jūnijam un no augusta līdz oktobrim. Šobrīd ezers ir aizaudzis ar niedrēm un citiem augiem, tāpēc Riekstu...

 • Lapmežciema muzejs

  Lapmežciema
muzejs

  Lapmežciema muzejs glabā novada kultūrvēsturiskās vērtības, pievēršot lielu uzmanību zvejniecības vēsturei un sadzīvei līdz mūsdienām. 

 • Dabas parks "Engures ezers" un Orhideju taka 

  Dabas
parks "Engures ezers" un Orhideju taka 

  Dabas parks "Engures ezers" un Orhideju taka atrodami pie Engures ezera, kas ir trešais lielākais Latvijā. Doties apkārt Engures ezeram ir vērts, ja patīk vērot dabu – putnus un dzīvniekus, ūdeņu rāmumu un saules rietus, ieraudzīt retas augu sugas vai salasīt pilnus ogu vai sēņu...

 • Radošajā telpa "Grašu māja"

  Radošajā
telpa "Grašu māja"

  Radošajā telpā "Grašu māja" īstenojas meistaru Ivara un Ievas Grašu radošās ieceres, un top melnās jeb svēpētās keramikas darinājumi, kas savu rūdījumu iegūst atklātās uguns ceplī.