Vietējās ziņas

 • Riepu garāža – ērts risinājums

  Pieļaujams, ka ne vienam vien autobraucējam, kas katru sezonu nepērk jaunas riepas, nenoliedzami radīsies jautājums – kur uzglabāt riepas līdz jaunajai ziemas vai vasaras sezonai, vēl jo vairāk tāpēc, ka servisu speciālisti iesaka katram riepu komplektam savus diskus? Šī noteikuma izpildei vajadzīgs daudz vietas, pietiekami plašas telpas, diemžēl daudziem autobraucējiem tā ir liela problēma. 

 • 7 angāru veidi, kurus piedāvā Domus Būve

  Angāri ir ātri un salīdzinoši vienkārši uzbūvējamas ēkas, kuras nodrošina nepieciešamo platību dažādām vajadzībām – preču uzglabāšanai, aviācijā, lauksaimniecībā, rūpniecībā, sportā un pasākumu organizēšanā. To plašo lietojumu nodrošina daudzveidīgais piedāvājums, tādēļ šajā rakstā aplūkosim septiņus angāru veidus, kurus projektē, izgatavo un montē Domus Būve speciālisti un meistari. 

 • Mūsdienīgs televizors visām prasībām – kādu izvēlēties?

  Foto: Shutterstock.com

  Mūsdienās televizors ir neatņemams mājokļa aprīkojums. Nereti tikai pie tā var sapulcēt visu ģimeni, taču kā rīkoties, ja katram ir atšķirīgas iemīļotākās TV pārraides? Iegādāties vēl vienu. Par labākā televizora izvēli konsultē speciālisti no viedveikala 1a.lv!

 • Peintbols telpās asām izjūtām arī rudenī un ziemā

  Foto: Gunsnlasers.lv

  Kad pienāk rudens vai ziema, šķiet, ka par aktīvu atpūtu jāaizmirst līdz siltās sezonas sākumam? Nebūt ne! Peintbols telpās ir ļoti laba alternatīva, kā izklaidēties un uzturēt sevi fiziskā formā arī tad, kad termometra stabiņš rāda ap 0 C vai pat zemāk. Uzzini, kur spēlēt peintbolu un kādēļ tā ir interesanta aktivitāte ne tikai pieaugušajiem, bet arī jauniešiem!

 • Lauku māja – kādas ir piemērotākās apkures krāsnis un kā par tām pareizi rūpēties?

  Foto: Unsplash.com

  Kura lauku māja gan nav iedomājama bez kārtīgas apsildes sistēmas, kas nodrošina omulību vēsajos ziemas mēnešos? Visticamāk, ka atbilde mums visiem jau skaidra, tāpēc atliek tikai noskaidrot, kādas tad ir labākās apkures krāsnis lauku mājai un kā par šo apsildes sistēmu pareizi parūpēties.

 • Sporta bārs – vieta, kur satiekas sporta entuziasti!

  Cilvēki bieži vien nogurst no ikdienas rutīnas, dienas rit nogurdinoši un iespējams nedaudz garlaicīgi. Bieži vien, lai uzlabotu pašsajūtu, nepieciešams pavisam nedaudz, piemēram, jaunu domu biedru iegūšana, azartisku izjūtu piedzīvošana un nedaudz veiksmes. Apmeklējot sporta bāru Optibet, var piedzīvot visu iepriekš minēto un ne tikai. 

 • Kā ieguldīt brīvos līdzekļus?

  Publicitātes foto

  Ja vēlamies dzīvot labāk un kļūt bagāti, ar līdzekļu ietaupīšanu ir par maz. Lai būtiski palielinātu savus nākotnes ienākumus, finanšu eksperti iesaka investēt visus brīvos līdzekļus vērtīgos īpašumos vai vērtspapīros, tādējādi ļaujot naudai katru gadu augt. 

 • Sporta centrs – aktivitātes ikvienam, neatkarīgi no sagatavotības vai vecuma

  Foto: Shutterstock.com / nd3000

  Dienu dienā rūpējoties par savu ķermeni – lietojot veselīgu uzturu, dzerot daudz ūdens un regulāri kustoties – nākotnē iespējams izvairīties no dažādām kaitēm, kā arī veiksmīgāk sadzīvot ar esošajām. Ja nepieciešama papildu motivācija aktīvākam dzīves veidam, sporta centrs būs īstā vieta, kur sākt! Trenažieru un iespēju izkustēties netrūkst, bet kā izvēlēties piemērotāko?

 • Centrālapkures plīts – omulības atslēga drēgnā laikā

  Foto: Shutterstock.com / viki2win

  Rudens un ziemas sezonās visvairāk laika pavadām telpās. Lai arī šajā tumšajā un nereti arī drēgnajā gadalaikā, Jūs varētu justies omulīgāk, ir jāparūpējas par labākās apkures sistēmas ierīkošanu savā mājsaimniecībā. Ja mājās ir vairākas krāsnis, tad zināms, ka tās visas katru dienu ir jākurina un jādodas uz malkas šķūnīti pat vairākas reizes dienā. Tas šķiet apgrūtinoši, un varbūt tieši tāpēc ir īstais laiks, lai padomātu par centrālapkures ierīkošanu savā mājā? Šādā situācijā pirmais un pats galvenais uzdevums ir atrast optimālāko risinājumu, kāda centrālapkures plīts iederētos Jūsu mājās. Pirms pasūtīt centrālapkures plīti ir vērts iepazīties ar dažādiem apkures sistēmas veidiem, to funkcionalitāti un praktisko nozīmi ikdienas dzīvē.

 • "Lonas" gultas un matrači – patīkams naktsmiers arī ārpus mājas

  Foto: Pixabay.com / ErikaWittlieb

  Dodoties ceļojumos, atpūtas vai biznesa braucienos, ir ārkārtīgi svarīgi izvēlēties piemērotas un omulīgas nakts mājas. Ir lērums faktoru, kas viesnīcu vai viesu namu par tādām padara, taču viens no tiem pavisam noteikti ir nakšņošana uz ērtām mēbelēm. Tomēr matraču un gultu piedāvājums ir tik plašs! Kā izvēlēties savam uzņēmumam piemērotāko?