Vietējās ziņas

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • 5 izplatītākie iPhone bojājumi un kā tos novērst

  Gluži tāpat kā citu zīmolu viedtālruņu lietotāji, arī iPhone īpašnieki mēdz saskarties ar dažādiem ierīces darbības traucējumiem. Dažkārt tie saistīti ar kļūdu sistēmā, un ir salīdzinoši vienkārši novēršami. Taču ir arī gadījumi, kad jāmeklē zinoša speciālista palīdzība. Turpinājumā 5 izplatītākie iPhone bojājumi un ieteikumi to risināšanā. 

 • Presto autoskola Tukumā – izvēle Nr. 1

  Presto autoskolas izstrādātā inovatīvā pieeja apmācību procesam nobruģē veiksmīgu ceļu pretim sapnim par tiesību iegūšanu. CSDD dati apliecina, ka Presto kursanti regulāri ieņem top pozīcijas pēc eksāmenu kārtošanas rezultātiem. Turklāt ne vien mācību process ir daudz efektīvāks, bet nodarbību organizēšanas modelis paredz iespēju tiesības iegūt arī daudz ātrāk kā citviet.

 • Kā iegūt baltākus zobus

  Skaistu un žilbinoši baltu smaidu vēlas ikviens. Bet kā tādu iegūt? Ja kādreiz baltie zobi kļuvuši dzeltenīgi vai pelēcīgi? Kā atgūt to agrāko spozmi? Lai padarītu zobus baltākus, var izmantot dažādas metodes, bet katrai no tām ir savi plusi un mīnusi, tāpēc katram pašam, konsultējoties ar savu zobārstu, jāizvērtē un jāatrod piemērotākais risinājums. 

 • OCTA polises iegāde – kas jāzina?

  Tas brīdis ir klāt! Autovadītāja apliecība ir rokā, un jaunais auto arī iegādāts. Nu tik varēs doties izbraucienos! Tomēr, pirms dodies izpētīt Latvijas tālākos nostūrus, vērts pārbaudīt, vai mašīna ir gan labā tehniskajā stāvoklī, gan visi dokumenti kārtībā – tehniskā pase, OCTA apdrošināšana un varbūt arī KASKO. Lasi rakstu un uzzini padomus, ko vērts ņemt vērā, iegādājoties obligāto OCTA polisi!

 • 5 padomi, kā izvēlēties tulkošanas biroju

  Ja profesionāli tulkošanas pakalpojumi vajadzīgi pirmo reizi, nonākot pie izvēles, ar kuru tulkošanas biroju sadarboties, patiesi var apjukt. Kam pievērst uzmanību izvēloties tulkošanas sadarbības partneri vienreizējai vai ilglaicīgai sadarbība? Lasiet rakstu un uzziniet, kādi kritēriji jāizvērtē, izvēloties tulkošanas biroju!

 • Dāvanas sievietei izvēlies NelaGems.com

   Īpaši skaistas rotaslietas rada latviešu zīmols Nela Gems ar mirdzošajiem Swarovski kristāliem. 

 • Kā notiek dzimumzīmju pārbaude un kur to veikt

  Regulāru dzimumzīmju pārbaudi iesaka veikt ikvienam, lai monitorētu savu ādas veidojumu veselību un savlaicīgi atklātu nelabvēlīgas pārmaiņas, kas var būt arī melanoma – viens no sarežģītākajiem un grūtāk ārstējamajiem vēža veidiem. Ideālā variantā dzimumzīmju pārbaude būtu jāveic reizi gadā, vislabāk pēc vasaras, kad ir saņemts lielāks UV starojuma daudzums. 

 • Proktologs Ventspilī

  Ventspils Pārventas poliklīnikā 6. martā pacientus pieņems proktologs.

 • "Ripo-Baltic" – pārdomāti mājokļa un teritorijas labiekārtošanas risinājumi

  Ērta, droša, skaista, funkcionāla vide mums apkārt ir tas, uz ko tiecamies, ko paši veidojam. Vismaz tajā teritorijā, ko tieši vai nosacīti saucam par savām mājām. Un mums katram ir iespēja vidi sev apkārt veidot un iekārtot pēc sev būtiskiem estētiskiem un funkcionāliem principiem. Lai to paveiktu, ir labi, ja pieejami kvalitatīvi materiāli un jau gatavi risinājumi mājokļa un teritorijas labiekārtošanai.