Vietējās ziņas

 • Kā iegūt baltākus zobus

  Skaistu un žilbinoši baltu smaidu vēlas ikviens. Bet kā tādu iegūt? Ja kādreiz baltie zobi kļuvuši dzeltenīgi vai pelēcīgi? Kā atgūt to agrāko spozmi? Lai padarītu zobus baltākus, var izmantot dažādas metodes, bet katrai no tām ir savi plusi un mīnusi, tāpēc katram pašam, konsultējoties ar savu zobārstu, jāizvērtē un jāatrod piemērotākais risinājums. 

 • OCTA polises iegāde – kas jāzina?

  Tas brīdis ir klāt! Autovadītāja apliecība ir rokā, un jaunais auto arī iegādāts. Nu tik varēs doties izbraucienos! Tomēr, pirms dodies izpētīt Latvijas tālākos nostūrus, vērts pārbaudīt, vai mašīna ir gan labā tehniskajā stāvoklī, gan visi dokumenti kārtībā – tehniskā pase, OCTA apdrošināšana un varbūt arī KASKO. Lasi rakstu un uzzini padomus, ko vērts ņemt vērā, iegādājoties obligāto OCTA polisi!

 • 5 padomi, kā izvēlēties tulkošanas biroju

  Ja profesionāli tulkošanas pakalpojumi vajadzīgi pirmo reizi, nonākot pie izvēles, ar kuru tulkošanas biroju sadarboties, patiesi var apjukt. Kam pievērst uzmanību izvēloties tulkošanas sadarbības partneri vienreizējai vai ilglaicīgai sadarbība? Lasiet rakstu un uzziniet, kādi kritēriji jāizvērtē, izvēloties tulkošanas biroju!

 • Dāvanas sievietei izvēlies NelaGems.com

   Īpaši skaistas rotaslietas rada latviešu zīmols Nela Gems ar mirdzošajiem Swarovski kristāliem. 

 • Kā notiek dzimumzīmju pārbaude un kur to veikt

  Regulāru dzimumzīmju pārbaudi iesaka veikt ikvienam, lai monitorētu savu ādas veidojumu veselību un savlaicīgi atklātu nelabvēlīgas pārmaiņas, kas var būt arī melanoma – viens no sarežģītākajiem un grūtāk ārstējamajiem vēža veidiem. Ideālā variantā dzimumzīmju pārbaude būtu jāveic reizi gadā, vislabāk pēc vasaras, kad ir saņemts lielāks UV starojuma daudzums. 

 • Proktologs Ventspilī

  Ventspils Pārventas poliklīnikā 6. martā pacientus pieņems proktologs.

 • "Ripo-Baltic" – pārdomāti mājokļa un teritorijas labiekārtošanas risinājumi

  Ērta, droša, skaista, funkcionāla vide mums apkārt ir tas, uz ko tiecamies, ko paši veidojam. Vismaz tajā teritorijā, ko tieši vai nosacīti saucam par savām mājām. Un mums katram ir iespēja vidi sev apkārt veidot un iekārtot pēc sev būtiskiem estētiskiem un funkcionāliem principiem. Lai to paveiktu, ir labi, ja pieejami kvalitatīvi materiāli un jau gatavi risinājumi mājokļa un teritorijas labiekārtošanai.

 • 6 interesantas grāmatas par finansēm

  Šajā rakstā ieteikumi sešām grāmatām par finansēm, kas sniedz iespēju jauniem cilvēkiem kļūt finansiāli gudrākiem, kas palīdzētu turpmākā dzīvē pieņemt pārdomātākus finanšu lēmumus.

 • Dilemma vecākiem: pirkt vai nepirkt rotaļu ieročus, kādus izvēlēties

  Jau gadsimtiem ilgi bērni sociālās lomas iepazīst arī caur rotaļām, viņi atdarina to, ko redz apkārt, mācās no pieaugušajiem. Spēlēt kariņus ir bijusi rotaļa, ar ko ir izaugušas ļoti daudzas paaudzes, jo diemžēl karš visos laikos ir bijusi skaudra realitāte, kas vienā vai otrā pasaules malā notiek. Mūsdienās daudzu vecāku vidū valda uzskats, ka spēlēties ar ieročiem un atdarināt kaujas situācijas nav vēlamas, tāpēc bērniem nevajadzētu pirkt šādas rotaļlietas. 

 • No hobija līdz savam biznesam – kādi ir riski un kā drošāk spert šo soli

  Arvien biežāk redzam un dzirdam stāstus par iedvesmojošiem cilvēkiem, kuri piepildījuši savu sapni un pārvērtuši savu hobiju vai aizraušanos par pelnošu biznesu. Vai vismaz spēruši soli no algotiem darbiniekiem kļūt par pašnodarbinātajiem, kuri var paši plānot savu laiku, darbu apjomu un peļņu. Tas izklausās skaisti un var mudināt arī citus uzdrīkstēties spert šādus soļus.