Meklēšanas rezultāti

Jaunpils
Amatu māja

Jaunpils Amatu māja

Ērģelnieki, Jaunpils, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads
Komentāri
2015.gada maijā savu darbību uzsāka Jaunpils Amatu māja audēja amata meistares Velgas Pavlovskas vadībā. Jaunpils audēju darbnīcā ir izvietotas 16 stelles, starp kurām darbojošās ir trizuļu, sviru un sagatavošanas procesā slavenās Viļumsona stelles.
Baskāju,
Dabas gleznu taka un Goda laukums ar Baltijas ratu

Baskāju, Dabas gleznu taka un Goda laukums ar Baltijas ratu

Valguma pasaule, Smārdes pagasts, Engures novads
Komentāri
Baskāju, Dabas gleznu taka un Goda laukums ar Baltijas ratu atrodas Valguma ezera krastā - brīnišķīgā Ķemeru nacionālā parka nostūrī, kur izvietojies arī atpūtas komplekss "Valguma pasaule", kas izveidojis šīs takas atpūtai. 
Tukuma audēju
darbnīca

Tukuma audēju darbnīca

Tidaholmas iela 3, Tukums
Komentāri
Audēju darbnīca Tukumā darbojas kopš 1974. gada un tās apmeklētājiem labprāt izrāda seno amatu. Te interesenti var iepazīties ar novada tautastērpu un iemēģināt savu roku senajā amatā.
Engures
evaņģēliski luteriskā baznīca

Engures evaņģēliski luteriskā baznīca

Engure, Engures pagasts, Engures novads
Komentāri
Engures evaņģēliski luteriskā baznīca ir viena no retajām koka baznīcām, kas nav nopostīta vai pārbūvēta par mūra baznīcu. Tā uzcelta 1804. gadā, bet vēlāk vairakkārt pārbūvēta un remontēta. 
Sv.
Trīsvienības Tukuma luterāņu baznīca

Sv. Trīsvienības Tukuma luterāņu baznīca

Brīvības laukums 1, Tukums
Komentāri
Sv. Trīsvienības Tukuma luterāņu baznīca ir viena no visvecākajām celtnēm pilsētā, datēta ar 1644. gadu. Tagadējo altārgleznu "Kristus pie krusta" baznīca ieguvusi 1859. gadā, bet 20. gadsimta 30. gados pilsētas turīgākie pilsoņi uzdāvinājuši tai četras krāsainas vitrāžas. 
Jaunpils
luterāņu baznīca

Jaunpils luterāņu baznīca

Jaunpils, Jaunpils novads
Komentāri
Jaunpils luterāņu baznīca ir viena no pirmajām Kurzemes hercogistē celtajām baznīcām. Tās rietumu fasādē virs ieejas durvīm atrodas metāla plāksne vairoga veidā, kura vēsta par baznīcas celtniecības gadu - 1592.
Lestenes
luterāņu baznīca

Lestenes luterāņu baznīca

Lestene, Lestenes pagasts, Tukuma novads
Komentāri
Lestenes luterāņu baznīcas interjers Latvijas mākslas vēsturē iegājis kā izcilākais laikmeta kokgriezumu ansamblis, kura autors bijis Ventspils koktēlnieks Nikolajs Sefrenss Jaunākais.
Kandavas
Bruņinieku pilskalns, Livonijas ordeņa pilsdrupas, Pils tornis un
bruņinieku
pils makets

Kandavas Bruņinieku pilskalns, Livonijas ordeņa pilsdrupas, Pils tornis un bruņinieku pils makets

Kandava
Komentāri
Livonijas ordeņa pils celtniecība Kandavā uzsākta 1254. gadā. No bruņinieku pils atrašanās vietas šajā pakalnā arī radies nosaukums – Bruņinieku pilskalns. Pils esot apdzīvota vēl līdz 1750. gadam, taču pēc tam tā atzīta par neapdzīvojamu un, laikam ritot, pārvērtusies par drupām.
Lestenes
brāļu kapi

Lestenes brāļu kapi

Lestene, Lestenes pagasts, Tukuma novads
Komentāri
Lestenes brāļu kapi ir II Pasaules karā kritušo latviešu leģiona karavīru kapi ar tēlnieces Artas Dumpes veidoto pieminekli "Dzimtene Māte – Latvija".
Keramikas
darbnīca "Saules ceplis"

Keramikas darbnīca "Saules ceplis"

Margrietas, Smārdes pagasts, Engures novads
Komentāri
Keramikas darbnīca "Saules ceplis", kura atrodas netālu no atpūtas kompleksa "Valguma pasaule", darbojas dizainere – keramiķe Madara Bartkeviča. 

Rezultāti kartē