Banner 980x90

Kancelejas preces, kas var kļūt par labu dāvanu

Ja uz pasauli skatāties caur racionālu prizmu, tad uzdevums atrast bērnam vai jaunietim jēgpilnu dāvanu ne vienmēr ir viegls uzdevums. Parasti izvēle apstājas pie izglītojošām un attīstošām spēlēm, bet ne mazums noderīgu lietu var atrast arī kancelejas preču sadaļā. 

Galdu organizatori 

Sakārtotu darba vietu, kur visu nepieciešamo var ātri un viegli atrast un nekas nemētājas tam neparedzētās vietās, nodrošina galdu organizatori.

Ieskatieties zīmola Forpus galdu organizatoru piedāvājumā, kurus var iegādāties jau nokomplektētus ar dažādiem kancelejas piederumiem. Dažos komplektos ir no 10 līdz 12 priekšmetiem. Galda organizators grozāms 360 grādos, tas ir kompakts un izgatavots no izturīgas plastmasas. Melna un tumši pelēka un zaļa krāsa piestāvēs ikviena zēna mācību galdam.

Ja dodat priekšroku lietām ar mazu ietekmi uz vidi, tad šai kategorijai atbilst dažādi galda organizatori no koka.

Kalkulatori

Šaubāties, vai kalkulators ir laba dāvana? Pat starp pedagogiem nav vienota viedokļa, no kuras klases var sākt izmantot kalkulatoru, taču dažādi pētījumi norāda vairāk uz pozitīvu ietekmi nekā uz negatīvām blaknēm. Vai tiešām jau mazotnē pieskaršanās kalkulatora pogām mazina vēlmi domāt? Nebūt nē. Mēs ļaujam bērniem jau no mazotnes izmantot datorus, un kalkulatori nebūt nav tehnoloģiju melnās avis, bet ļoti noderīgi instrumenti. Pētījumi liecina, ka kalkulatori var palīdzēt skolēniem labāk risināt problēmas, attīsta loģisko domāšanu un uzlabo attieksmi pret matemātiku.

Lūk, daži iecienīti modeļi:

  • Casio MS – UC (dažādās krāsās)
    Mazs galda kalkulators, ar liela izmēra displeju, labi lasāmu burtu un ciparu fontu, nopērkams dažādās krāsās, var veikt matemātikas pamata aprēķinus.
  • Standarta funkciju kalkulators Casio NS – 80B
    Ergonomiskāks nekā citi kalkulatori, jo tam ir lielāka plaukstas lieluma virsma un pret lietotāju slīpi vērsts ciparu displejs. Kalkulators nav dārgs, taču tam ir vairāk funkciju nekā standarta kalkulatoriem. Tas var veikt valūtas konvertēšanu, aprēķināt nodokļus un peļņas normu, padarot to par ideālu izvēli biznesa un ekonomikas studentiem.

Korķa tāfele

Dažādu izmēru un formu korķa tāfeles palīdz pārskatīt darāmos darbus, vizualizēt mērķus un ir vieta, kur izvietot dažādus atgādinājumus. Izrādās, ka tās funkcionalitāti var papildināt ar dažādiem uzmanību piesaistošiem elementiem un pārvērst par interesantu un noderīgu dāvanu, kas vizuāli izdaiļotu telpas interjeru.

  • Kopā ar tāfeli uzdāviniet kasti vai nelielu konteineru, kur ievietotas līmlapiņas, kniepadatas, biezu filca audumu, šķēres, skavotāju, burtu un ciparu uzlīmes, aplikāciju papīru.
  • Filca audumu varēs uzlīmēt uz korķa pamatnes, lai izmantotu kā fonu dažādu attēlu, vārdu un ciparu, aplikatīvo elementu stiprināšanai ar skavotāju vai kniepadatām.
  • Iedvesmai var ieskatīties sociālā tīklā Pinterest un apskatīt attēlus uz atslēgvārdu “bulletin board” (no angļu valodas: ziņojumu dēlis).

LEGO Dots

Visiem zināmas ir LEGO kvalitātes, kas padara to par iemīļotu un gaidītu dāvanu. Kāda gan varētu būt tā līdzība ar kancelejas precēm vai mācību galda iekārtošanu? LEGO dots konstruktora pamatelements ir apaļas pogas formā atšķirībā no klasiskā LEGO klucīša. Konstruktors domāts bērniem no 6 gadu vecuma, kam patīk radoši darboties, veidojot skaistas un ikdienā izmantojamas lietas. LEGO šajā konceptā sapludina rotaļāšanos ar lietišķo mākslu. Zīmuļu trauki, piezīmju bloknoti, aproces, somu piekariņi, foto rāmīši, ietvars korķa tāfelei, magnēti un daudz kas cits – ir lietas, ar kurām bērni var personalizēt savu personīgo telpu, pieskaņojot dizainu savam noskaņojumam. LEGO Dots komplekti ir lieliskas svētku un dzimšanas dienas dāvanas radošiem bērniem no 6 līdz 9 gadiem.


Meklējiet jaunas dāvanu idejas pie mums – 220.lv!

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu