Kā parūpēties par sava īpašuma drošību?

Īpašuma drošības nodrošināšana ir būtisks faktors, lai nekļūtu par garnadžu upuri. Jo vairāk dažādu drošības elementu tiks izmantots, jo mazāka iespēja, ka zagļi spēs iekļūt īpašumā un likt jums šķirties no vērtīgām mantām. Izmantojot kvalitatīvs un atbilstošus drošības elementus, pasargāsiet savu īpašumu nevēlamiem atgadījumiem.

Aprīkojiet savu īpašumu ar vārtiem

Cilvēkiem vienmēr ir bijis svarīgi norobežot savu īpašumu, tādējādi to pasargājot no svešiniekiem. Droši un kvalitatīvi vārti ir lielisks veids, kā izdarīt. 

  • Garāžas vārti
    Ņemot vērā to, ka garāžā ļoti bieži tiek uzglabāta ne tikai automašīna, bet arī tādas vērtīgas lietas kā velosipēdi, dārza tehnika un dažādas citas saimniecības mantas, tas ir zagļu iecienīts mērķis. Tāpēc ir svarīgi garāžu aprīkot ar funkcionāliem un kvalitatīviem vārtiem, jo tas ir ilgmūžīgs ieguldījums jūsu īpašuma drošībā. Ir iespējams iegādāties gan dažādus veramos, gan paceļamos vārtus. Turklāt tie ir pieejami dažādās krāsās un dizainos, tāpēc būs ne tikai funkcionāls, bet arī estētisks papildinājums kopējā arhitektūrā.
  • Sētas un teritoriju vārti
    Sētas un teritoriju vārti ir pirmā lieta, ar ko nākas saskarties svešiniekiem, kuri vēlas iekļūt jūsu īpašumā. Uzticami, funkcionāli un izturīgi vārti ir labs risinājums, kā īpašumam liegt piekļuvi nepiederošām personām. Arī sētas vārti ir pieejami dažādos dizainos un krāsās, kā arī atšķiras ar savu tehnisko risinājumu. Gan bīdāmie, gan veramie vārti ir būtisks pienesums privātīpašuma un personīgajai drošībai, kā arī tie kalpo kā mājas vizītkarte, jo ir pirmā lieta, ko ierauga ne tikai saimnieki, bet arī viesi vai garāmgājēji.
  • Aprīkojiet vārtus ar automātiku
    Vārtu aprīkošana ar automātiskās vēršanās mehānismu ir tālredzīgs ieguldījums, kas nodrošinās papildu īpašuma un personīgo drošību, kā arī ērtības un komfortu. Automātiskie vārti ir aprīkoti ar kādu no izvēlētajiem kontroles mehānismiem – kodu atslēgu, tālvadības pulti vai telefona aplikāciju. Tas nozīmē to, ka īpašumā varēs iekļūt tikai piederošas personas, kurām ir pieejams kāds no vārtu kontroles mehānismiem. Turklāt šādi vārti nodrošina papildu ģimenes fizisko drošību. Nakts stundās nav nepieciešams izkāpt no automašīnas, lai tos atvērtu.

Jūsu vajadzībām un vēlmēm pielāgotus garāžas, sētas un teritoriju vārtus piedāvā iegādāties viens no tirgus līderiem – “RIPO International”. Uzņēmuma produktu sortimentā ir augstas kvalitātes vārti un automātikas, kas nodrošinās ne tikai privātīpašuma drošību, bet arī ikdienas ērtības.

Izvēlieties kvalitatīvus mājokļa drošības elementus

Svarīgi ir parūpēties ne tikai par īpašuma teritorijas norobežošanu, bet arī mājokļa drošību. Lai nekļūtu par vieglu garnadžu upuri, nav ieteicams izvēlēties mājas ārdurvis ar iestrādātiem stikla elementiem, jo īpaši, ja tie atrodas vietā, no kuras viegli aizsniegt durvju rokturi. Savukārt, izvēloties durvju slēdzenes, jāpievērš uzmanība to kvalitātei un jādod priekšroka elementiem ar augstu drošības pakāpi. 

Uzturiet labas attiecības ar kaimiņiem

Būtisks palīgs privātīpašuma drošības nodrošināšanā ir arī kaimiņi. Tieši viņi ir tie cilvēki, kas var brīdināt par nevēlamiem atgadījumiem īpašumā, kad paši neesat mājās. Tāpēc ir svarīgi ar kaimiņiem uzturēt labas un draudzīgas attiecības, lai brīžos, kad īpašumā ilgstošāk neviena nav, drošība nesagādātu reizes.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu