Meklēšanas rezultāti

Tukuma audēju
darbnīca

Tukuma audēju darbnīca

Tidaholmas iela 3, Tukums
Komentāri
Audēju darbnīca Tukumā darbojas kopš 1974. gada un tās apmeklētājiem labprāt izrāda seno amatu. Te interesenti var iepazīties ar novada tautastērpu un iemēģināt savu roku senajā amatā.
Sv.
Trīsvienības Tukuma luterāņu baznīca

Sv. Trīsvienības Tukuma luterāņu baznīca

Brīvības laukums 1, Tukums
Komentāri
Sv. Trīsvienības Tukuma luterāņu baznīca ir viena no visvecākajām celtnēm pilsētā, datēta ar 1644. gadu. Tagadējo altārgleznu "Kristus pie krusta" baznīca ieguvusi 1859. gadā, bet 20. gadsimta 30. gados pilsētas turīgākie pilsoņi uzdāvinājuši tai četras krāsainas vitrāžas. 
Radošā
darbnīca "Ligzda"

Radošā darbnīca "Ligzda"

Brīvības laukums 13 (2. stāvs), Tukums
Komentāri
Radošā darbnīca "Ligzda" piedāvā apgūt dažādas rokdarbu prasmes - adīšanu, dekupāžu, plastikas modelēšanu, zīda un stikla apgleznošanu, auduma rotaļlietu šūšanu.
Salmu
muzejs
- darbnīca

Salmu muzejs - darbnīca

Dārzniecības iela 4a, Tukums
Komentāri
Salmu muzejs - darbnīca ir vienīgais šāda veida muzejs Latvijā. Tajā ir apskatāmas vairākas tematiskas kolekcijas un skulptūras, kuru skaits mērāms vairākos simtos.
Durbes
pils

Durbes pils

Mazā Parka iela 7, Tukums
Komentāri
Durbes pils ir viena no interesantākajām klasicisma arhitektūras pērlēm Kurzemē. Tā uzbūvēta jau 1671. gadā un vairākkārt pārbūvēta. 
Tukuma
pilsētas vēstures muzejs "Pils tornis"

Tukuma pilsētas vēstures muzejs "Pils tornis"

Brīvības laukums 19a, Tukums
Komentāri
Tukuma pilsētas vēstures muzejs "Pils tornis" ir senākā ēka Tukumā. Tā saglabājusies kā fragments no viduslaiku pils, ko ap 1300. gadu būvējis Livonijas ordenis. Pils vairākkārt postīta un atjaunota, bet beigusi pastāvēt pēc krievu karaspēka uzbrukuma Ziemeļu kara laikā. 

Rezultāti kartē