Banner 980x90

Baskāju, Dabas gleznu taka un Goda laukums ar Baltijas ratu

Baskāju, Dabas gleznu taka un Goda laukums ar Baltijas ratu atrodas Valguma ezera krastā - brīnišķīgā Ķemeru nacionālā parka nostūrī, kur izvietojies arī atpūtas komplekss "Valguma pasaule", kas izveidojis šīs takas atpūtai. 

Populārākā no tām šobrīd ir Baskāju taka (2,4 km), kas siltajā gada periodā piedāvā ikvienam savas pēdas atsvabināt no apavu skavām, aicinot pa visdažādākajām virsmām. Savukārt Dabas gleznu taka (4,5 km) aicina lūkoties dabā, jo mežā izveidoti stopkadri, kas košos rāmjos, kā gleznas, ierāmējuši dižozolu, māzeru uz bērza, alpīnās jāņogas, dolomīta atsegumus gleznainās Slocenes krastā, dzeņu sakaltu un mizgraužu noēstu egli, bebru slidkalniņu, II Pasaules kara ierakumus, trīs atvarus vienuviet, saaugušus egli un bērzu un vēl citus dabas brīnumus, mudinot palēnināt soli, piestāt, ielūkoties, pamanīt un atklāt pašiem savus brīnumus. Goda laukums ar Baltijas ratu jeb godu labirintu ir šīs sezonas jaunums un tajā būs iespēja baudīt nepieredzētas sajūtas stiklotajā oftagonā, kā arī sastapt sevi un savus mīļos vārdu labirintā. Savukārt Meditācijas labirints aicina sameklēt mieru sevī. Valguma ezerā kaislīgiem makšķerniekiem ir iespēja tikt pie sava loma, bet aktīvā tūrisma piekritējiem ir izveidoti trīs velomaršruti – Meža (16 km), Šlokenbekas (17 km) un Lustūžkalna (22 km) aplis.

Adrese: Atpūtas komplekss "Valgums", Smārdes pagasts, Tukuma novads, LV-3129
Tālrunis: +371 29414022, +371 63181222
Mājaslapa: www.valgumapasaule.lv
E-pasts: info@valgumapasaule.lv
GPS koordinātes: 56.991188, 23.315416

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)