Banner 980x90

Kredīti ir uzticami īstermiņa aizdevumi

Foto: Pixabay.com
Foto: Pixabay.com
Īslaicīgās situācijās, kad nepieciešams finansiāls atbalsts, lai veiktu apmaksu, piemēram, par medicīnas pakalpojumiem, bet līdz algas dienai vēl jāgaida, noderīgi var izrādīties ātrie kredīti. Tie ir īstermiņa aizdevumi personām ar pastāvīgiem ienākumiem.

Ātrie kredīti paredzēti negaidītām situācijām, kad
- nepieciešams veikt komunālo pakalpojumu apmaksu;
- jāveic samaksa par medicīnas vai citiem steidzamiem pakalpojumiem;
- jāizdara nepieciešami pirkumi (sadzīves tehnika, dators u.c.) pirms algas saņemšanas.

Tomēr ikvienai personai, kura nolēmusi saņemt kredītu, jāatceras, ka naudas aizdevumi paredzēti īstermiņa situāciju risināšanai, veicot pirkumus vai maksājot par pakalpojumiem, kas tiešām ir nepieciešami ikdienā. Tas nozīmē, ka ātrie kredīti nav paredzēti ceļojumu izmaksu segšanai un citiem izklaides pasākumiem.

Ir vairāki faktori, kas jāņem vērā, izvēloties ātros kredītus:
- ātrie kredīti tiek izsniegti Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 gadiem līdz 75 gadiem. Dažas kredītu izsniegšanas iestādes sniedz iespēju aizņemties jau no 18 gadu vecuma;
- aizdevumi ir pieejami bez ķīlas, galvotāja un izziņas no darba vietas;
- pirms kredīta noformēšanas nepieciešams rūpīgi iepazīties ar aizdevēja sniegto informāciju, tajā skaitā piedāvāto līgumu un tā nosacījumiem;
- kredīta ņēmējam ir jābūt regulāriem ienākumiem, kā arī jābūt Latvijas valsts iedzīvotājam.

Īstermiņa aizdevumi pieejami pēc vienkāršas reģistrācijas, sniedzot informāciju par:
- vārdu, uzvārdu;
- personas kodu;
- vēlamo summu un atdošanas laiku;
- telefona numuru un e-pasta adresi;
- citu aizdevēja prasīto informāciju.

Reģistrāciju aizdevuma saņemšanai var veikt ne tikai aizdevēja klientu apkalpošanas centrā, bet arī internetā. Pēc pirmās reģistrācijas ātrais kredīts būs pieejams, nosūtot īsziņu ar vēlamo summu un atdošanas laiku. Lai reģistrētos, nepieciešamas aptuveni 10 līdz 15 minūtes. Pēc tam, kad aizdevējs ir pārliecinājies par sniegto informāciju, jaunajam klientam tiek izsniegts vai noraidīts pirmais kredīts.

Rūpīgi pārdomā aizdevuma nepieciešamību
Pirms aizņemies, izvērtē savu finansiālo situāciju, izdarot secinājumus par līdzekļiem, kas Tev ir brīvi pieejami pēc algas saņemšanas. Rūpīga aizņemšanās nozīmē, ka cilvēks ir izdarījis secinājumus par kredīta nepieciešamību un plāno ievērot kredīta aizdevēja noteiktos atmaksas termiņus.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (1)
Anonīms [Anonīms] Svētdiena, 29. janvārī, 2023, 15:01

ruppel's manual of pulmonary function testing 12th edition pdf reddit