Ko dāvināt mīļotajam vīrietim Ziemassvētkos?

Ziemassvētki vienmēr pienāk daudz ātrāk, nekā mēs domājam. Un gadu no gada pieļaujam vienu un to pašu kļūdu – atstājam dāvanu iegādi uz pēdējo brīdi, kas var radīt diezgan daudz stresa pirmssvētku laikā. Tāpēc šogad aicinām jūs par to padomāt laikus. Šoreiz pieķersimies ne tai vieglākajai tēmai – dāvanām vīriešiem. Ar ko svētkos iepriecināt mīļoto vīrieti? Protams, dāvanas izvēlē noteicošā ir saņēmēja personība un dzīvesstils, bet ir arī dažas klasiskas dāvanu izvēles, ar kurām nevar kļūdīties. Piedāvājam piecas dāvanu idejas, kas var noderēt arī jums.

Kosmētika un smaržas vīriešiem
Mūsdienu vīrieši jau sen ir aizgājuši tālu no idejas, ka īsts vīrietis ir ar vēju aprautu seju un raupjām rokām. Rūpes par savu ķermeni un vizuālo tēlu ir modernās vīrišķības izpausme. Tāpēc ikviena vīrieša īpašumā vajadzētu būt vismaz dažiem uzticamiem skaistumkopšanas produktiem. Tāpat arī smaržas vīriešiem ir neatņemams papildinājums koptam un saskaņotam tēlam. Tas nozīmē, ka šajā preču kategorijā var atrast lieliskas dāvanas vīrietim. Kosmētikas zīmoli piedāvā dažādus kopjošus produktus gan ādai, gan matiem un bārdai. Pieejami jau gatavi komplekti glītos dāvanu iesaiņojumos. Un smaržas vīriešiem arī pieejamas tikpat plašā izvēlē kā dāmām, tāpēc savu īsto un vienīgo aromātu var atrast ikviens vīrietis neatkarīgi no tā, vai dod priekšroku svaigiem okeāna aromātiem, intensīvi dūmakainām meža un augsnes notīm vai pat eksotiski juteklīgām kombinācijām. Un kurš gan var vēl labāk izvēlēties smaržas vīriešiem, ja ne viņu mīļotās sievietes?

Tehnoloģijas un to piederumi
Mēs dzīvojam tehnoloģiju un viedo ierīču laikmetā. Vīrieši dažādus šīs jomas jauninājumus novērtē īpaši. Tāpēc arī šajā segmentā droši var skatīties pēc labas dāvanas, kuru likt svētkos zem eglītes. Varbūt viņš jau sen kāro jaunu viedtālruni vai internetā pēta sporta pulksteņus. Bet varbūt viņa rotaļīgais gars sen ir pelnījis jaunu kameru vai videospēļu konsoli, par kuru droši vien priecāsies arī citi mājinieki. Bet, ja meklējat ko cenas ziņā pieejamāku, tad apskatiet modernas bezvadu austiņas, kvalitatīvus skaļruņus un daudz ko citu no tehnoloģiju plauktiņa, kas noderēs ikdienā.

Auto preces, aksesuāri un pakalpojumi
Vairums vīriešu savam auto pievērš pastiprinātu uzmanību. Iespējams, tā ir viena no biežākajām lietām, uz kuru sievietes ir greizsirdīgas laika un rūpju dēļ, ko viņš tai velta. Bet varbūt labāk ir nevis par to dusmoties, bet tā vietā svētkos uzdāvināt kaut ko ar auto saistītu? Viņš noteikti to nebūs gaidījis un piedzīvos pamatīgu pārsteigumu. Varat izvēlēties kādu kvalitatīvu aksesuāru auto salonam vai uzdāvināt dāvanu karti auto mazgāšanai un tīrīšanai. Bet iespēja apmeklēt speciālas apmācības vai izbraukt ar sporta auto – tas jau tuvosies īstam sapņu piepildījumam.

Kvalitatīvi aksesuāri un apģērbs
Tāpat kā smaržas vīrietim arī apģērbu un aksesuārus mīļotā sieviete prot izvēlēties ideāli. Tāpēc Ziemassvētku dāvanu droši var meklēt arī apģērbu un aksesuāru nodaļās. Tie var būt kvalitatīvi ādas vai adīti cimdi ziemai, eleganta josta, kas kalpos ikdienā, gaumīgs krekls vai kāds dizaina apģērbs no pašmāju zīmoliem. Izvēles iespējas šajā kategorijā ir ļoti plaša, atliek vien tās saskaņot ar vīrieša personību, stilu un dzīvesveidu, lai izvēlētos tieši viņam piemērotāko. Ja viņš ir aktīva un sportiska dzīvesveida piekritējs, dāvanu droši var meklēt sporta un tūrisma preču veikalā, kur pieejami gan kvalitatīvi aksesuāri un aprīkojums, gan sporta un brīvā laika apģērbs.

Noderīgas lietas viņa hobijam
Nekas neielīksmos vīrieti vairāk par dāvanu, kas trāpījusi tieši viņa hobija sirdī. Ja zināt, ar ko viņš aizraujas un kā labprāt pavada brīvo laiku, tad dāvanu idejas nav grūti atrast. Pat tad, ja ir grūti izlemt par vienu konkrētu lietu, vienmēr var iegādāties dāvanu karti veikalā, kur viņš pats varēs izvēlēties kaut ko savam hobijam noderīgu. Makšķerēšana, motocikls, riteņbraukšana, grāmatas, mūzika – neatkarīgi no tā, kāds ir viņa hobijs, tā ietvaros var izdomāt dāvanu, kas mīļoto vīrieti patiesi iepriecinās un arī apliecinās, ka cienāt un novērtējat viņa intereses.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu