Kas jāzina, ja vēlas izmantot līmējamās mākslīgās skropstas

Sievietēm izteiksmīgs skatiens un izcelta acu zona ir viens no pārliecinoša vizuālā tēla stūrakmeņiem. Tāpēc vairums dāmu izmanto skropstu tušu, acu ēnas, laineri un citus dekoratīvās kosmētikas produktus. Bet acu kosmētikas lietošana ik dienu var būt nogurdinoša un laikietilpīga. Kā arī ne visus daba ir apveltījusi ar kuplām un garām skropstām, kurām pietiek ar tušas pieskārienu. Tāpēc bieži vien tiek izmantota uzticama alternatīva – pielīmējamās mākslīgās skropstas, kas acis padara izteiksmīgas pat bez biezas kosmētikas kārtas. 

Kādas ir līmējamo skropstu priekšrocības
Iespējams, pielīmējamās mākslīgās skropstas daudziem asociējas ar senāk pieejamiem zemas kvalitātes un ļoti nedabiska izskata produktiem. Bet šodien skaistumkopšanas nozare ir attīstījusies neticamā ātrumā un spēj piedāvāt pilnīgi jauna kvalitātes līmeņa preces, tajā skaitā arī mākslīgās skropstas, kas ir dabiska izskata, ērti lietojamas, noturīgas un arī acīm saudzīgas. Pielīmējamās skropstas ir pieprasīts produkts, jo sniedz vairākas priekšrocības, kuras sievietes tiešām novērtē.

 • Apjomīgas un garas skropstas acumirklī
  Lai iegūtu skaistas, izteiksmīgas un apjomīgas dabiska izskata skropstas, vajadzīgas vien dažas minūtes, kuru laikā pielikt mākslīgās skropstas. Nepieciešamas tikai labas kvalitātes skropstas, skropstu līme un sekošana ražotāja norādītajai skropstu pielikšanas instrukcijai. Ar šādām skropstām saposties svinībām vai ballītei var tiešām ātri.
 • Var uzlikt tieši tad, kad nepieciešams
  Ja salīdzina ar pieaudzētajām skropstām, pielīmējamo skropstu priekšrocība ir tā, ka tās var lietot tieši tad, kad ir nepieciešams. Varbūt ikdienā nav pēc tām vajadzība, bet ir vēlme izveidot skaistu tēlu pasākumam. Mākslīgās skropstas ātri var uzlikt un tikpat ātri noņemt pēc svinībām. Tas ir lielisks risinājums sievietēm, kuras nevēlas uzkrītošu tēlu katru dienu, kā arī negrib veltīt laiku un līdzekļus, lai regulāri dotos uz salonu likt pieaudzētās skropstas.
 • Plašs skropstu dizainu klāsts
  Ražotāji parūpējušies, lai pircējiem būtu tiešām plaša mākslīgo skropstu izvēle. Katra sieviete var atrast savai gaumei un stilam piemērotu skropstu dizainu. Pieejamas gan garākas, gan biezākas skropstas, kā arī skropstas dažādos toņos un ar atšķirīgu atliekumu. Tāpat arī iespējams iegādāties skropstas ar sintētiskiem vai dabiskiem sariņiem.
 • Skropstas var lietot atkārtoti
  Vēl viena būtiska līmējamo skropstu priekšrocība – labas kvalitātes un pareizi lietotas skropstas var izmantot vairākkārt. Tas ir būtisks ieguvums maciņam, jo nav katru reizi jāpērk jauns pāris. Jo rūpīgāk skropstas tiek noņemtas, jo ilgāk saglabājas to kvalitāte. Atkarībā no produkta atkārtoti to iespējams izmantot pat līdz 15 reizēm. Ir vērts iegādāties labas kvalitātes skropstas, jo tās kalpos un teicami izskatīsies ilgu laiku.


Kas jāievēro, lietojot mākslīgās skropstas
Protams, jāatceras, ka pielīmējamās skropstas ir svešķermenis, kas atrodas tuvu acīm – vienai no mūsu ķermeņa jutīgākajām zonām. Tāpēc, izmantojot šo skaistuma produktu, jāievēro maksimāla piesardzība un jāseko līdzi visām ražotāja norādēm gan par skropstu uzlikšanu, gan noņemšanu. Lūk, dažas būtiskas lietas, kas jāņem vērā.

 • Ja, uzliekot skropstas, tiek novērota alerģiska reakcija, tās nekavējoties jānoņem.
 • Mākslīgās skropstas nevajadzētu aiztikt ar rokām un berzēt.
 • Pirms naktsmiera skropstas ir jānoņem, gulēt ar tām nav vēlams.
 • Nav ieteicams ilgstoši dienu no dienas izmantot skropstas, jāļauj acīm arī atpūsties.
 • Kontaktlēcu lietotājiem jāievēro papildu piesardzība.
 • Vislabāk izvēlēties kvalitatīvas skropstas no uzticama zīmola.

Kur iegādāties kvalitatīvas skropstas un līmi
Profesionāla līmeņa mākslīgās skropstas, skropstu līmi un citus skaistuma produktus lietošanai mājās plašā klāstā var iegādāties interneta veikalā SALONLINE.LV, kas ir profesionālas kosmētikas, zīmolu produkcijas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Preču sortimentā pieejams visplašākais skaistumkopšanas produktu klāsts, tajā skaitā arī viss nepieciešamais, lai iegūtu skaistu un valdzinošu skatienu ar mākslīgajām skropstām. Sortimentā atrodami produkti no tādiem uzticamiem un skaistuma meistaru iecienītiem zīmoliem kā Amazing Shine, Salon Line, SLA Paris, Refectocil un citiem.

Apskatiet plašo SALON LINE piedāvājumu un iegādājieties vēlamā dizaina mākslīgās skropstas un citus produktus par lieliskām cenām!

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu