Banner 980x90

Interneta veikala izveide – ar kādām izmaksu pozīcijām ir jārēķinās?

Interneta veikala izveide ir lieliska iespēja savu zīmolu vai produktu padarīt redzamāku un sasniedzamāku lielākam potenciālo klientu lokam. Taču pirms e-komercijas projekta uzsākšanas ir vērts apsvērt visus ar tā uzsākšanu saistītos aspektus. Viens no šādiem aspektiem, kad ir nepieciešama interneta veikala izveide, – cena. Šī cena ir jāskata ne tikai īstermiņā interneta veikala izstrādes laikā, bet arī ilgtermiņā, jo arī tiešsaistes veikala uzturēšana un attīstīšana prasīs noteiktus izdevumus.

Kā izvēlēties piemērotāko interneta veikala izstrādes veidu?

Kad tiek pasūtīta interneta veikala izstrāde, cena un nepieciešamais laiks funkcionāla interneta veikala izstrādē ir cieši saistīts ar to, vai veikala platforma, piesaistot nepieciešamos speciālistus, tiks veidota un programmēta no nulles vai tiešsaistes veikals tiks izveidots jau uz gatavas e-komercijas platformas bāzes. 

Lai izvēlētos konkrētajai situācijai un zīmolam visatbilstošāko risinājumu, vispirms ir jāapsver tādi aspekti kā biznesa struktūra, produkta vai pakalpojuma veids, mērķauditorija, paredzamais lietotāju skaits, pārdošanas kanāli, kā arī tas, vai ir tehniskās zināšanas un prasmes interneta vietnes programmēšanā. Ja nav skaidrs, ar ko sākt, vienmēr var palīdzēt SEO speciālists

Jau gatavas e-komercijas platformas ir piemērots risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem, lai salīdzinoši īsā laikā bez priekšzināšanām programmēšanas jautājumos izveidotu funkcionālu interneta veikalu.

Kādas izmaksas ir jāņem vērā, izvēloties e-komercijas platformas?

E-komercijas platformas savstarpēji atšķiras gan pēc funkcionalitātes un dizaina iespējām, gan platformas lietošanas noteikumiem un abonēšanas izmaksām. Visbiežāk e-komerciju platformu abonēšanas plāni ir iedalīti pēc tiešsaistes veikala lieluma un tam piedāvātajām funkcijām. 

Papildu izdevumiem par lietošanas abonentmaksu vēl ir jāatvēl līdzekļi arī domēna uzturēšanai, hostinga pakalpojumiem, ja tie nav iekļauti plāna abonēšanas maksā, un papildus aplikāciju vai piegādes veidu un maksāšanas līdzekļu spraudņu pievienošanai, nodrošinot pēc iespējas labāku lietotāju pieredzi interneta veikalā. 

Diemžēl e-komercijas platformu dizainiskās un funkcionālās iespējas var būt zīmolam ierobežojošas, tādēļ ir jāpatur prātā iespēja piesaistīt kvalificētus speciālistus, lai veiktu vietnes ātruma, dizaina un SEO uzlabojumus.

 

Digitālā mārketinga aģentūra E-komercija.lv piedāvā ne tikai funkcionāla interneta veikala izstrādes pakalpojumu uz WooCommerce platformas bāzes, šeit ir pieejami arī visaptveroši SEO pakalpojumi, lai ļautu efektīvāk sasniegt izvirzītos mērķus. Ieskatieties www.e-komercija.lv un sazinieties ar SEO speciālistiem! Šeit var ne tikai uzzināt, kas ir SEO, bet arī gūt priekšstatu par kopējo digitālā mārketinga pasauli.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)