Ar ēnu rotaļu attēliem vāks līdzekļus dzīvnieku patversmes kurināmā iegādei

Ilggadējā, dzīvnieku draugu iecienītā akcija "Lai Bigbank ziedo" arī šogad sniegs iespēju ikvienam interesentam pielikt roku apkures granulu iegādē Juglas dzīvnieku patversmei "Labās mājas". Dalībniekiem no 14. oktobra vien jānopublicē sava mājdzīvnieka vai dzīvnieku attēlojošas ēnu spēles fotogrāfija sociālajā tīklā Facebook vai Instagram, pievienojot mirkļbirku #LaiBigbankZiedo2021. Tiklīdz tīmeklī būs publiskoti 4000 ieraksti, Bigbank Latvija noziedos patversmei 4000 eiro kurināmā iegādei.

Jau astoto gadu notiekošajā akcijā iesaistījušies tūkstošiem dzīvnieku draugu, ieskaitot daudzus sabiedrībā zināmus cilvēkus. Arī šogad ar mīluļu attēliem dalīsies jaunā uzņēmēja un televīzijas raidījumu vadītāja Egija Gailuma, aktrise Vita Balčunaite, fitnesa instruktore Justīne Apine un daudzas citas slavenības. Nopublicējot mīluļa attēlu, katrs dalībnieks faktiski noziedo 1 eiro, lai Juglas patversmē mītošie četrkājainie draugi šo ziemu varētu pārlaist siltumā. Taču akcijas dalībniekiem pašiem nav jāmaksā ne centa, jo ziedojumu viņu vietā veiks Bigbank Latvija. 

"Par neatņemamu rudens tradīciju kļuvušās akcijas gaitā šogad norisināsies arī papildu aktivitāte – "Mana mīluļa darbi un nedarbi". Kā jau vēsta nosaukums, tajā gaidīsim video un attēlus ar īsu aprakstu par ķepaiņu sastrādāto. Tās var būt kā palaidnības, tā smieklīga uzvedība, triki, reakcija, pozas un grimases. Jebkāda dzīvnieka izdarība, kas liek mums pasmaidīt un bagātina dzīvi ar atmiņā paliekošiem brīžiem," ar konkursa nosacījumiem iepazīstina Bigbank Latvija vadītājs Ģirts Kurmis. Trīs konkursa dalībnieki balvā saņems PetCity dāvanu karti 50 eiro vērtībā. 

Biedrības "Juglas dzīvnieku aizsardzības grupa" biedri dzīvnieku aizsardzības jomā aktīvi darbojās jau kopš 1995. gada, un šobrīd tā ir izaugusi par daudzskaitlīgu un pieredzē bagātu dzīvnieku aizsardzības organizāciju. Vēl pirms biedrības oficiālās reģistrācijas dienas, 1999. gadā tās aktīvisti nodibināja pirmo suņu patversmi Latvijā, kas atradās Rīgā, Juglas ielā 18. Juglas suņu patversmē kopš tās izveidošanas līdz patversmes atstāšanai 2011. gada beigās patvērumu un jaunus saimniekus ir atraduši vairāk nekā 4000 pamesto, traumēto un bez saimnieka palikušo suņu un kucēnu. Tagad biedrības pārstāvji turpina savu darbu modernajā patversmē "Labās mājas" Rīgā, Mežapurva ielā 2.


Par Bigbank
Bigbank AS ir Igaunijas banka, kas specializējas aizdevumu juridiskām personām izsniegšanā, kā arī izdevīgu termiņnoguldījumu pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums izvērsis darbību ārpus Igaunijas, izveidojot filiāles Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Lietuvā, Bulgārijā, kā arī piedāvājot pārrobežu pakalpojumus Austrijā, Vācijā un Nīderlandē. Uzņēmumu vada grupas valdes loceklis Martins Lants. Valdē darbojas arī Svens Raba, Marts Veskimagi un Argo Kiltsmans.

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu