Vietējās ziņas

 • Kā notiek dzimumzīmju pārbaude un kur to veikt

  Regulāru dzimumzīmju pārbaudi iesaka veikt ikvienam, lai monitorētu savu ādas veidojumu veselību un savlaicīgi atklātu nelabvēlīgas pārmaiņas, kas var būt arī melanoma – viens no sarežģītākajiem un grūtāk ārstējamajiem vēža veidiem. Ideālā variantā dzimumzīmju pārbaude būtu jāveic reizi gadā, vislabāk pēc vasaras, kad ir saņemts lielāks UV starojuma daudzums. 

 • Proktologs Ventspilī

  Ventspils Pārventas poliklīnikā 6. martā pacientus pieņems proktologs.

 • "Ripo-Baltic" – pārdomāti mājokļa un teritorijas labiekārtošanas risinājumi

  Ērta, droša, skaista, funkcionāla vide mums apkārt ir tas, uz ko tiecamies, ko paši veidojam. Vismaz tajā teritorijā, ko tieši vai nosacīti saucam par savām mājām. Un mums katram ir iespēja vidi sev apkārt veidot un iekārtot pēc sev būtiskiem estētiskiem un funkcionāliem principiem. Lai to paveiktu, ir labi, ja pieejami kvalitatīvi materiāli un jau gatavi risinājumi mājokļa un teritorijas labiekārtošanai.

 • 6 interesantas grāmatas par finansēm

  Šajā rakstā ieteikumi sešām grāmatām par finansēm, kas sniedz iespēju jauniem cilvēkiem kļūt finansiāli gudrākiem, kas palīdzētu turpmākā dzīvē pieņemt pārdomātākus finanšu lēmumus.

 • Dilemma vecākiem: pirkt vai nepirkt rotaļu ieročus, kādus izvēlēties

  Jau gadsimtiem ilgi bērni sociālās lomas iepazīst arī caur rotaļām, viņi atdarina to, ko redz apkārt, mācās no pieaugušajiem. Spēlēt kariņus ir bijusi rotaļa, ar ko ir izaugušas ļoti daudzas paaudzes, jo diemžēl karš visos laikos ir bijusi skaudra realitāte, kas vienā vai otrā pasaules malā notiek. Mūsdienās daudzu vecāku vidū valda uzskats, ka spēlēties ar ieročiem un atdarināt kaujas situācijas nav vēlamas, tāpēc bērniem nevajadzētu pirkt šādas rotaļlietas. 

 • No hobija līdz savam biznesam – kādi ir riski un kā drošāk spert šo soli

  Arvien biežāk redzam un dzirdam stāstus par iedvesmojošiem cilvēkiem, kuri piepildījuši savu sapni un pārvērtuši savu hobiju vai aizraušanos par pelnošu biznesu. Vai vismaz spēruši soli no algotiem darbiniekiem kļūt par pašnodarbinātajiem, kuri var paši plānot savu laiku, darbu apjomu un peļņu. Tas izklausās skaisti un var mudināt arī citus uzdrīkstēties spert šādus soļus.

 • Plānojat mājokļa remontu? Kādos gadījumos būs piemērots hipotekārais kredīts

  Ikvienā īpašuma ik pa laikam ir jāiegulda līdzekļi, lai to uzturētu labā stāvokli, garantētu drošību, komfortu un ilgmūžību. Reizēm remontdarbiem var pietikt ar nelieliem finansiāliem ieguldījumiem, bet reizēm neiztikt bez pamatīgākām investīcijām. Tādos gadījumos viens no risinājumiem, kā īstenot īpašuma remontu, var būt hipotekārais kredīts jeb aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu.

 • Atsvaidzini savu vizuālo tēlu ar krāsainajām lēcām

  Sievietēm patīk rūpēties par ārējo izskatu, izcelt savu skaistumu un arī veidot oriģinālu, personību paspilgtinošu stilu. To visu var panākt ar dažādiem līdzekļiem un metodēm. Tas var būt apģērbs, kosmētika, frizūra, aksesuāri. Bet vai jums ir ienācis prātā, ka par vizuālā tēla "odziņu" varat padarīt krāsainās kontaktlēcas?

 • Optibet sporta bārā var ne tikai vērot spēles, bet arī gardi paēst

  Tiem, kuri iepriekš ir dzirdējuši par sporta bāriem, tie lielākoties asociējas ar vietām, kur parasti pulcējas dažādu sporta veidu fani, lai kopīgi pārrunātu dažādas sacensības un spēles, kā arī baudītu dzērienus, taču mūsdienās labai izklaidei ar to vien nepietiek. Optibet sporta bārs ir vieta, kas spēj piedāvāt daudzveidīgāku atpūtu un izklaidi, un par to plašāk vari lasīt turpinājumā.

 • 7 interesantas dāvanas vīrietim svētkos

  Praksē ne reizi vien ir pierādījies, ka daudz grūtāk ir atrast labu dāvanu priekš vīrieša nekā sievietes. Tomēr tas nav neiespējami. Ja vien nav vēlme palikt dažu klasisko dāvanu rāmjos, tad ļoti noderīgas un aizraujošas dāvanas vīrietim svētkos var atrast pakalpojumu sektorā.