Banner 980x90

Aicina bērnus un jauniešus jubilejas gadā Slīteres Nacionālajam parkam veltīt radošu darbu konkursā “Mana, tava, mūsu Slītere”

Lai veicinātu bērnu un jauniešu interesi un izpratni par Slīteres Nacionālā parka (SNP) nozīmi dabas daudzveidības saglabāšanā un atzīmējot nacionālā parka simtgadi, Dabas aizsardzības pārvaldes (pārvaldes) SNP dabas centrs izsludina radošo darbu konkursu “Mana, tava, mūsu Slītere”. Tas ir aicinājums ikvienam bērnam un jaunietim jubilejas gadā nacionālajam parkam veltīt radošu darbu, kas pavasarī īpašā izstādē priecēs Šlīteres bākas apmeklētājus.

Konkursa darbi iesniedzami divās kategorijās – individuālo darbu kategorijā “Radošais zīmējums”, kā arī grupu darbu kategorijā “Videoveltījums”, dodot iespēju skolēniem atraisīt un izpaust radošo garu atbilstoši savām interesēm un talantiem. Visi darbi iesniedzami pārvaldes SNP dabas centram līdz 10. februārim (ieskaitot). Ar darbu iesniegšanas kārtību un citiem konkursa noteikumiem var iepazīties konkursa nolikumā. Papildu informācija par konkursu, rakstot slitere@daba.gov.lv vai zvanot uztālruni 67800389.

Abu kategoriju darbi iesniedzami par šādiem tematiem:

  1. SNP ainavas – jūra, piekraste, meži, purvs, ciemi u.c.;
  2. Cilvēki, tradīcijas, kultūrmantojums, notikumi SNP;
  3. SNP flora – augi, sūnas, ķērpji, sēnes;
  4. SNP fauna – kukaiņi, abinieki, rāpuļi, zivis, putni un zvēri.

“Ar šo darbu konkursu vēlamies rosināt bērnus un jauniešus, kuri reiz pieredzējuši Slīteres Nacionālā parka dabisko, gadu simteni aizsargāto skaistumu vai sapņo par to, radošā veidā izstāstīt savu stāstu, ko jubilejas gadā iepīsim kopīgā “stāstu krājumā” par “Manu, tavu, mūsu Slīteres Nacionālo parku”. Vēlamies caur skolēnu darbiem ikvienam Latvijas iedzīvotājam parādīt parka dabas daudzveidību, krāšņumu, mainību, unikalitāti un skaistumu, kā arī cilvēku vietu un lomu tajā – iemeslus lepoties ar šo dabas teritoriju,” pauž SNP dabas centra vadītāja Baiba Ralle.

Lai gūtu iedvesmu radošā darba tapšanā, pirms dalības konkursā skolēni kopā ar skolotājiem, vecākiem, interešu pulciņu vadītājiem aicināti noskatīties pārvaldes radītu īsfilmu “Slīteres Nacionālais parks – meži uz seno jūru veidojumiem”, kā arī izzināt citu pieejamo informāciju par SNP dabas un kultūrvēstures vērtībām.

Konkursā tiks apbalvoti četri darbi zīmējumu kategorijā, kā arī četri darbi videoveltījumu kategorijā – pa vienam darbam pirmsskolas, sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas klašu grupā. Ikviens konkursa dalībnieks saņems arī pateicības rakstu par dalību konkursā.

Visi konkursam iesniegtie darbi tiks eksponēti īpašā izstādē Šlīteres bākā šī gada pavasarī, daļa darbu tiks publicēti arī Facebook virtuālajās fotogalerijās SNP  kontā.

SNP ir viena no senākajām īpaši aizsargājamajām dabas teritorijām Latvijā. Nacionālais parks lepojas ar izcilu ainavu dažādību, mazskartiem mežiem, bagātu augu un dzīvnieku valsti un zvejniekciemiem, kas vēl glabā līvu kultūras mantojumu. Te aug tādi dabas retumi kā parastā īve un Baltijas efeja, dzīvo vilki, lūši, aļņi, kā arī daudzi reti bezmugurkaulnieki. Šogad nacionālais parks svin simts gadus kopš tā pirmsākuma – Šlīteres dabas pieminekļa – izveides. Laika gaitā mainījusies aizsargājamās teritorijas platība, nosaukums, taču šo gadu laikā parks kalpojis par iedvesmas un mākslas avotu tūkstošiem apmeklētāju. 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (3)
Anonīms [Anonīms] Trešdiena, 25. janvārī, 2023, 18:02

порно видео 365

Anonīms [Anonīms] Svētdiena, 22. janvārī, 2023, 19:05

Realitāte ir... Lielākā daļa puišu, pat alfas, nezina, kā īsti iepriecināt sievieti. Sekss sākas un beidzas sievietes prātā. Tas ir tas, kas patiešām padara viņu p*ssy slapju no vēlmes. Un durvis uz sievietes prātu ir DOMINĀCIJA un KONTROLE. Tikai daži puiši zina, kā efektīvi izmantot kundzību un kontroli guļamistabā. Viņi izmēģina to, ko viņi var redzēt kādā purnu vietnē, un tas atgriežas un domā, ka "tas nedarbojas". Protams, tas nedarbojas. Tas ir tāpēc, ka purns ir izklaide, nevis izglītība. Vīrieši cīnās ar to, kā to ieviest attiecībās, neuzskatot viņus par "nepatīkamu". Dominēšana NAV dīvaina, lai gan tā var būt. Dominēšana, viegla vai smaga, ir kaut kas, pēc kā sieviete slepeni ilgojas. Viņa vēlas tikt kontrolēta... vadīt... atturīga... pateikt, kas un kad jādara. Tas ir tad, kad viņa ir savā labākajā sievišķīgajā esībā — pakļaujas vīrieša seksuālajam spēkam. Ja jūs to nedarāt guļamistabā, viņa palieknepiepildīta, lai gan tavs astoņu collu c*ck varbūt sit viņai kā ar āmuru...

Anonīms [Anonīms] Piektdiena, 20. janvārī, 2023, 15:56

Sveiki visiem, nākamais oficiālais signāls tiks ieplānots : Datums : Svētdiena, 2023. gada 29. janvāris Laiks : 16:00 pēc GMT Exchange : KUCOIN Priekšrocība : Bezmaksas visiem Noklikšķiniet šeit, lai pievienotos Cryptos Profit Group Mēs paši izveidosim alternatīvo sezonu, ja tā nebūs. Nenāc pie mums, un tāpēc mums ir nepieciešams, lai visa mūsu kopiena būtu atkalapvienota vairāk nekā jebkad agrāk. Mums ir arī ieplānotas dažas jaunas lietas 2023. gadā, ko pārrunāsim ar saviem biedriem, kad tirgus atgūsies. Tā kā mūsu iepriekšējie signāli ir veiksmīgi un tuvojas lielajai sezonai, mēs esam gatavi paziņot par mūsu nākamo lielo sūkni. Tā kā mūsu apjomi vidēji ir no 7 līdz 80 miljoniem USD par sūkni un maksimumi sasniedz pat 750%, mēs sagaidām, ka mūsu gaidāmais signāls būs milzīgs. Mēs esam nolēmuši sākt izmantot KUCOIN vairāku iemeslu dēļ. Mēs ticam, ka ar mūsu milzīgo pirktspēju mēs varēsim viegli sasniegt vairāk nekā 2000%+, iespējams, pat vairāk...