Banner 980x90

15.-16. oktobrī norisinās biznesa tehnoloģiju izstāde un konferences RIGA COMM 2020 (FOTO)

15. un 16. oktobrī uzņēmumu un organizāciju pārstāvji ir aicināti apmeklēt biznesa tehnoloģiju izstādi un konferences "RIGA COMM 2020", lai uzzinātu par digitālās transformācijas iespējām, uzņēmuma procesu automatizāciju un efektivitātes uzlabošanu, kā arī atrastu nepieciešamos digitālos risinājumus.

15. un 16. oktobrī uzņēmumu un organizāciju pārstāvji ir aicināti apmeklēt biznesa tehnoloģiju izstādi un konferences "RIGA COMM 2020", lai uzzinātu par digitālās transformācijas iespējām, uzņēmuma procesu automatizāciju un efektivitātes uzlabošanu, kā arī atrastu nepieciešamos digitālos risinājumus. Turklāt pandēmijas izplatība digitālo transformāciju ir padarījusi par prioritāti gan uzņēmumiem, gan valsts sektoram.

15. oktobrī uz TVNET Digitālā mārketinga skatuves uzstājās SIA "Latvijas Tālrunis" vadītājs Aigars Lazdāns kopā ar vieslektoru no Igaunijas, Martinu Paršinu. Teju katrs uzņēmums ir saskāries ar situācijām, kad nākas mainīt darba laiku, atrašanās vietu, piegādes punktus vai citu nozīmīgu informāciju. Lai bizness nezaudētu ne esošos lojālos, ne jaunos klientus, informācija ir jāuztur aktuāla arī digitālajā vidē, jo tā ir pirmā vieta, kur klients to meklē.

Tieši tādēļ prezentācijā tika apskatīts, kā ar modernu digitālo rīku "SyncMe" ir iespējams uzturēt visus uzņēmuma dažādās platformās esošos profilus vienlaicīgi, rūpējoties arī par uzņēmuma reputāciju un klientu lojalitātes veidošanu. "SyncMe" ir mūsdienīgs risinājums, kas ļauj sekot līdzi klientu atstātajām atsauksmēm, atbildēt uz tiem interesējošajiem jautājumiem, kā arī veidot publisko uzņēmuma tēlu, publicējot ierakstus visos kanālos. Iepazīsti profilu pārvaldības nākotni!

Abās dienās, 15. un 16. oktobrī, RIGA COMM TVNET Digitālā mārketinga skatuvē var gan atsvaidzināt digitālā mārketinga pamatus, gan sekot jaunākajām vēsmām. Konferencē var uzzināt no e-pasta mārketinga automatizācijas, mājaslapas monetizācijas, affiliate mārketinga un e-komercijas aktualitātēm līdz pat modernai zīmolu grāmatai, videosatura un videoreklāmu mijiedarbībai un pandēmijas ietekmei sabiedriskajās attiecībās. Tāpat konferencē notiek nozares profesionāļu diskusija "Cookie 3000. Kā tieksme pēc privātuma ietekmē digitālā mārketinga nākotni". 

Ar digitālajiem produktiem un pakalpojumiem izstādē iepazīstina tādi Latvijas un starptautiskie uzņēmumi kā "Certes.lv", "Squalio", finanšu tehnoloģiju firma "Bilderlings Pay", e-pastu mārketinga uzņēmums "Mailigen by Pipedrive", darbinieku iesaistes platforma "Efectio" un "MEEMO E-WORK SAFETY" – darba aizsardzības IT risinājums. "Verifone" piedāvā jaunās paaudzes termināļus, mašīnmācīšanās risinājumu finanšu datu analīzei demonstrēs "Alpha Visum", savukārt "Tet" iepazīstina ar savu čatbotu, bet "FanApps" prezentē iespējas mobilās lietotnes izstrādei.

Jaunākās Latvijas IT un elektronikas inovācijas izstādē prezentē Latvijas uzņēmumi, universitātes un pētniecības institūti. Blokķēdes pārtikas nozarei, digitalizētus darba aizsardzības un satiksmes drošības risinājumus un citus izgudrojumus apskati Inovācijas stendā un ekspozīcijā "Magnetic Latvia". 

Ikgadējā Lietu interneta konferencē 15. oktobrī varēja uzzināt par lietu interneta jaunākajiem piedāvājumiem un to izmantošanu biznesa procesos, kā arī valsts un pilsētvides pārvaldē, kiberdrošību un teleoperācijām. Konferencē notika arī nozares speciālistu diskusija par to, kāds ir nākamais tehnoloģiju un pakalpojumu līmenis nākotnes pilsētu mobilitātes veidošanā. Konference notiks angļu valodā.

15. oktobrī konferencē "Smart HR" personāla speciālisti un uzņēmumu vadītāji varēja uzzināt par viedajām tehnoloģijām personālvadībā: talantu vadības risinājumi, darbinieku svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšana, darbinieku motivācija un iesaiste, veiksmīga korporatīvā kultūra un attālinātais darbs. 

Vēl "RIGA COMM 2020" pirmajā dienā sadarbībā ar "Intelligent Machines Riga" notika Mašīnmācīšanās konference. Par datorredzes izmantošanu procesu automatizācijai stāstīja "Apply IT" izpilddirektors Agnis Jakubovičs, bet ar valodas tehnoloģijām procesu automatizācijai iepazīstināja "Tilde" pārstāvis. "Emergn" Mašīnmācīšanās laboratorijas pārstāvis Muntis Rudzītis stāstīja par mašīnu mācīšanu darbplūsmas automatizācijai. Bet "Accenture" datu zinātniece Alīna Neščerecka iepazīstināja ar automatizācijas risinājumiem un izaicinājumiem fizioterapijā. 

"RIGA COMM Finanšu tehnoloģiju konferencē" 16. oktobrī var uzzināt par jaunākajiem fintech risinājumiem – no pirmajiem soļiem e-komercijā, drošības izaicinājumiem un atvērtās sadarbības platformas (open banking) līdz elastīgai algu izmaksai, botu un algoritmu salīdzinājumam ar cilvēkiem un risinājumiem ārštata darba veicējiem. 

Lai iedrošinātu vairāk sievietes pievienoties tehnoloģiju nozarei un pievērstu uzmanību tām sievietēm, kas guvušas panākumus šajā nozarē, jau otro gadu notiek konference "Women in Tech". 16. oktobrī ar saviem veiksmes stāstiem iedvesmo tādas līderes kā "Luminor" vadītāja Latvijā Kerli Gabriloviča, "Infogram" līdzdibinātāja Alise Dīrika, "Vinted" līdzdibinātāja Milda Mitkute (Milda Mitkutė), "Testlio" dibinātāja un izpilddirektore Kristela Krūstika (Kristel Kruustük). Konference tiek rīkota sadarbībā ar kopienu "Riga TechGirls". 

Šobrīd valstī pieņemtie papildu drošības ierobežojumi paredz, ka arī "RIGA COMM" apmeklētājiem ir jālieto mutes un deguna aizsegs (sejas maska vai vairogs). Vienreizējās sejas maskas būs pieejamas norises vietā. Konferenču apmeklētājiem tiks nodrošinātas personalizētas sēdvietas. Informācija par drošības pasākumiem.

"RIGA COMM" rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar partneriem: "Intelligent Machines Riga", "Riga TechGirls", "SmartHR Latvija", Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, "Mailigen", Finanšu nozares asociāciju un citiem.

Biļetes var iegādāties internetā, kā arī norises vietā. "RIGA COMM 2020" norises dienā biļetes būs dārgākas.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)