Uz "Kandavas komunālo pakalpojumu" vadītāja amatu saņemti sešu pretendentu pieteikumi

Jelgava, 13.sept., LETA. Konkursā uz atbrīvojušos SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" valdes locekļa amatu saņemti sešu pretendentu pieteikumi, aģentūru LETA informēja Kandavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Dagnija Gudriķe.

Konkursam pieteicās seši pretendenti. Pirmā vērtēšanas kārta jau notikusi, un nākamajai izvērtēšanai kārtai izvirzīti pieci pretendenti.

Otrā vērtēšanas kārta paredzēta rīt, 14.septembrī.

Kā ziņots, Kandavas novada dome no amata atbrīvojusi SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" valdes locekli Pēteri Krampīti, pamatojot šo lēmumu ar vairākiem Krampīša pārkāpumiem.

Pēc Krampīša teiktā, viņa atbrīvošana ir turpinājums nesaskaņām starp bijušo Kandavas novada domes priekšsēdētāju Normundu Štofertu (LZS) un deputātiem, kuri tagad nākuši pie varas pašvaldībā. Pagājušā gada nogalē Štoferts nolēma nepagarināt terminēto darba līgumu ar toreizējo SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" vadītāju un uzaicināja Krampīti vadīt uzņēmumu. Šāds toreizējā domes priekšsēdētāja lēmums izraisīja nesaskaņas ar domes deputātiem, kā rezultātā no amata atkāpās pats Štoferts.

"Ja es būtu zinājis, ka Štoferts atkāpsies, nekad nebūtu pieņēmis viņa uzaicinājumu vadīt uzņēmumu," atzina Krampītis.

Krampītis uzskata, ka jaunā domes vadība meklējusi ieganstus, lai varētu atbrīvot viņu no uzņēmuma valdes locekļa amata.

"Meklēja, kur piesieties un, protams, atrada. Neko ļaunprātīgi neesmu pārkāpis. Kaut ko, pie kā piesieties, var atrast jebkuram, kurš strādā, nevis tikai kārto mapītes. Tā ir politiska izrēķināšanās," apgalvoja bijušais uzņēmuma vadītājs.