Banner 980x90

Saules paneļu darbības princips un iespējas

Šobrīd arvien aktuālāki kļūst ilgtspējīgi risinājumi, kas nodrošina rūpes par vidi, vienlaikus samazinot ekonomisko slogu. Viens no šādiem risinājumiem ir saules paneļi – alternatīvais enerģijas ieguves veids, kas ilgtermiņā atmaksājas. 

Kā darbojas saules paneļi? 

Saules paneļi nodrošina saules enerģijas pārvēršanu elektroenerģijā. Vispirms saules gaismas ietekmē veidojas līdzstrāvu elektroenerģija, kas pēc tam ar inventora starpniecību tiek pārveidota maiņstrāvā. 

Saules paneļu veidi 

Ir vairāku saules paneļu veidi, katram no tiem ir sava specifika. Izvērtējot piedāvājumu un vajadzības, var atrast vajadzībām piemērotāko risinājumu. Piemēram, monokristāliskie saules paneļi tiek uzskatīti par efektīvāko ilgtermiņa risinājumu. Tos viegli atpazīt pēc melnās krāsas. Savukārt polikristāliskie saules paneļi ir mazāk efektīvi tad, kad saules gaismas ir mazāk, tomēr šo saules paneļu cena ir zemāka. 

Parasti saules paneļi tiek uzstādīti uz ēkas jumta, taču, ja tas kāda iemesla dēļ nav iespējams, šim nolūkam var izmantot arī zemi. Lai pieņemtu labāko lēmumu attiecībā uz saules paneļu sistēmas izvēli un uzstādīšanu, konsultējieties ar zinošiem speciālistiem. 

Saules paneļu priekšrocības 

Saules paneļu uzstādīšana nodrošina vairākas priekšrocības. 

  • Saules paneļi nodrošina līdz pat 70% no mājsaimniecībai nepieciešamās elektroenerģijas, kas ilgtermiņā ļauj ietaupīt.
  • Saules paneļu uzstādīšana ir veids, kā parūpēties arī par vidi.
  • Šis ieguldījuma palielina arī nekustamā īpašuma vērtību.

Lai arī saules paneļu cena ir salīdzinoši augsta, ieguldījums atmaksājas dažu gadu laikā. 

Kvalitatīvas saules paneļu sistēmas 

Ja arī jums ir aktuāla saules paneļu uzstādīšana, ieskatieties uzņēmuma “Baltijas Elektro Sabiedrība” piedāvājumā www.be.lv un izvēlieties savām prasībām atbilstošu risinājumu! Uzņēmums nodrošina pilnu servisu – no projekta saskaņošanas līdz paneļu uzstādīšanai. 

“Baltijas Elektro Sabiedrība” ir viens no vadošajiem elektrovairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kā arī vienīgais starptautiskais šāda tipa uzņēmums valstī. Šajā nozarē uzņēmums darbojas jau 30 gadus, no tiem 25 gadus ietilpst Würth grupā. 

 

“Baltijas Elektro Sabiedrība” nodrošina risinājumus ārējo un iekšējo inženiertīklu un apgaismojuma izbūvei, ūdensapgādei un telekomunikācijām. Viena no jaunākajām uzņēmuma darbības jomām ir saules paneļu uzstādīšana privātmājām, pašvaldību iestādēm un uzņēmumiem, kā arī saules parku ierīkošana.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)