Banner 980x90

Kā pārliecināties par apdares dēļu kvalitāti?

Koks ir viens no senākajiem un daudzveidīgākajiem būvniecības materiāliem, kas nezaudē savu aktualitāti arī mūsdienās. Iekštelpu un ārtelpu apdares dēļi noder gan modernas, gan tradicionālas arhitektūras un interjera dizaina veidošanā vairāku būtisku iemeslu dēļ. Apdares dēļi ir daudzveidīgi pielietojami, rada dabiskuma un siltuma sajūtu un tie ir viegli uzstādāmi, kopjami, atjaunojami vai remontējami. Turklāt, koka konstrukciju un apdares materiāli neapšaubāmi ir ekoloģiska un dabai draudzīga izvēle. Taču VT Timber un citi labākie kokmateriālu izgatavotāji un tirgotāji piedāvā tik plašu kokmateriālu klāstu, ka tajā var būt grūti orientēties.

Kādēļ ir būtiski pievērst uzmanību apdares dēļu koksnei?

Lai apdares dēļi būtu ilglaicīgi un nezaudētu savas vizuālās kvalitātes, to koksnes struktūrai un tonim ir jāatbilst būvniecības iecerei. 

Skujkoku apdares dēļi ir vairāk piemēroti ārsienu vai iekšsienu apdarei, jo ir izturīgi, viegli apstrādājami un dabiski izturīgi pret mitrumu. Savukārt cietkoksnes dēļi no lapu kokiem – grīdas segumam vai mēbelēm. 

VT Timber apdares dēļu klāstu veido īpaši atlasīti un atbilstoši žāvēti dēļi no egles zāģmateriāliem, kas būs piemēroti ēkas fasādes apšūšanai.

Kā apdares dēļu apstrāde var paildzināt kalpošanas laiku?

Lai arī egles vai priedes apdares dēļi ir dabiski izturīgāki pret mitrumu, to kvalitatīvas kalpošanas mūžu var paildzināt ar atbilstošu gala apdari – eļļošanu vai krāsošanu. Plānais krāsas vai eļļas slānis kalpos kā aizsargslānis pret mitrumu un saules gaismas UV starojumu. Ja apdares dēļi netiks apstrādāti, tie sāks balot, kļūs zilganpelēki un daudz straujāk bojāsies mitruma ietekmē. 

Kokrūpniecības uzņēmumā VT Timber ir iespējams ne tikai iegādāties neapstrādātus apdares dēļus, bet arī pasūtīt to papildu apstrādi – gruntēšanu un krāsošanu, izvēloties vēlamo fasādes toni atbilstoši individuālajām vēlmēm. Tādējādi fasādes apdares montāža kļūst vēl vieglāka, izdevīgāka un ātrāka, jo tiek ietaupīts laiks un darbs, kas būtu jāvelta fasādes krāsošanai, un rūpnieciski krāsoti apdares dēļi radīs vizuāli kvalitatīvāku iespaidu. 

Lai uzzinātu vairāk par VT Timber produktu un pakalpojumu klāstu, apmeklējiet uzņēmuma interneta vietni www.vttimber.lv. Jautājumu gadījumā zinošie VT Timber speciālisti atbildēs uz visām neskaidrībām un ieteiks labākos risinājumus!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)