Banner 980x90

Kā izvēlēties ziemas riepas?

Mūsdienās ziemas riepas ir pieejamas tiešām plašā izvēlē. Tā ir iespēja katram autovadītājam izvēlēties savām prasībām atbilstošu variantu, taču daudzveidīgais piedāvājums var radīt arī apjukumu. Ja arī jums ir aktuāla ziemas riepu iegāde, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, kā izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko risinājumu.

Riepu izmērs 

Pirmais aspekts, kam jāpievērš uzmanība, ir riepu izmērs. Tas jāizvēlas atbilstoši auto ražotāja sniegtajām rekomendācijām. 

Riepu slodzes un ātruma indekss 

Izvēloties riepas, ir jāņem vērā arī slodzes un ātruma indekss. 

  • Slodzes indekss ir maksimālā pieļaujamā slodze pie maksimālā pieļaujamā braukšanas ātruma.
  • Ātruma indekss sniedz informāciju par maksimālo pieļaujamo riepas ātrumu. Parasti tas ir saistīts ar automašīnas klasi.

Ja rodas kādas neskaidrības, jautājiet padomu speciālistam! 

Jaunas vai lietotas ziemas riepas? 

Riepu iegāde ir vērā ņemams finansiālais ieguldījums, tādēļ ir tikai likumsakarīgi, ka autovadītāji vēlas ietaupīt. Viens no veidiem, kā to var izdarīt, – iegādāties lietotas riepas. Tomēr – cik tas ir droši, un vai tiešām sanāks būtiski ietaupīt? 

Jāņem vērā tas, ka, iegādājoties lietotas riepas, pastāv riski, jo nav un nevar būt pilnīgas pārliecības par riepu izmantošanas un uzglabāšanas apstākļiem. Tas savukārt nozīmē, ka var nākties saskarties ar nepatīkamiem pārsteigumiem. 

Labāka izvēle vienmēr būs jaunas riepas. Šobrīd tās ir pieejamas dažādās cenu kategorijās, tādēļ savām iespējām atbilstošu risinājumu var atrast katrs autovadītājs. 

Ziemas vai vissezonas riepas? 

Vēl viens jautājums, kas jāizvērtē, – iegādāties ziemas vai vissezonas riepas? Lai arī vissezonas riepas ir uzskatāma par universālu risinājumu, ir jāņem vērā tas, ka to veiktspēja nebūs tik laba kā speciāli ziemas sezonai paredzētām riepām. 

Vissezonas riepas ir ieteicams izvēlēties tikai tad, ja ar auto tiek plānots braukt reti un pa labi tīrītiem ceļiem. 

MMK Riepu Serviss – kvalitatīvas riepas un lietie diski 

Ja esat labu riepu meklējumos, ieskatieties uzņēmuma “MMK Riepu Serviss” piedāvājumā www.mmkserviss.lv un izvēlieties savam transportlīdzeklim piemērotas ziemas vai vissezonas riepas. 

“MMK Riepu Serviss” piedāvājumā ir arī lietie diski, kā arī plašs pakalpojumu klāsts – riepu montāža un balansēšana, disku un riepu remonts. Ieskatieties www.mmkserviss.lv

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)