Banner 980x90

Kā izvēlēties piemērotu ēkas siltināšanas materiālu?

Plānojot siltināt ēku, viens no būtiskākajiem jautājumiem ir piemērotākā siltināšanas materiāla izvēle. Variantu ir daudz, un katram no tiem ir savas īpašības. Lasiet raksta turpinājumu, lai izdarītu labāko ilgtermiņa izvēli. 

Eko vate 

Kā jau rāda nosaukums, eko vate ir ekoloģisks siltināšanas materiāls. Turklāt tas ir arī ekonomisks un ugunsdrošs risinājums. 

Beramā vate 

Šis materiāls tiek gatavots no pārstrādāta stikla. Beramā vate ir mitrumizturīga, un tajā neveidojas pelējums. 

Minerālvate 

Minerālvate nodrošina labu siltumizolāciju, un tā ir ugunsdroša. Vēl viena priekšrocība – izmantojot šo materiālu, nemazināsies gaisa kvalitāte telpā. 

Kokšķiedras plāksnes 

Kokšķiedras plāksnes ir piemērots gan ārējās fasādes, gan iekštelpu siltināšanai. 

Izvērtējot to, kādi siltināšanas materiāli ir piemērotākie, jāņem vērā arī ēkas specifika, šim darbam atvēlētais budžets un citi aspekti. 

Videstehnika.lv – ilgtspējīgi risinājumi

Ja ir aktuāli siltināšanas materiāli, ieskatieties uzņēmuma “Vides tehnika” piedāvājumā, kur atradīsiet dažādus kvalitatīvus risinājumus. 

Siltināšanas materiāli

Izvēlei dažāda veida siltināšanas materiāli, tostarp praktiskās kokšķiedras plāksnes, kā arī linu šķiedras siltumizolācija, kas ir papildinošs elements siltumizolācijas procesā. Konsultējoties ar “Vides tehnika” zinošajiem darbiniekiem, varēsiet izvēlēties savām prasībām atbilstošus materiālus. 

OSB plāksnes un citi celtniecības materiāli

Būvmateriālu veikals piedāvā arī OSB plāksnes celtniecībai un remontam. Skaidu plāksnes jeb OSB plāksnes sniedz vairākas priekšrocības – tās ir iespējams apstrādāt dažādos veidos (urbt un zāģēt gan ar rokas, gan elektrisko zāģi, krāsot, līmēt utt.), turklāt tās ir izturīgas pret pūšanu un sēnīšu infekciju. 

Skaidu plāksnes pieejamas dažādos biezumos, kas ir jāizvēlas atkarībā no plānotā lietojuma. 

Apkures sistēmas 

Būvmateriālu veikals “Vides Tehnika” piedāvā arī dažāda veida apkures sistēmas. Izvēlei tiek piedāvāti gan siltumsūkņi, gan vairāku veidu apkures katli. Tas, kuram apkures sistēmas veidam dot priekšroku, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, apkurināmās platības un finansiālajām iespējām. 

Izvērtējiet savas vajadzības un iespējas, salīdziniet vairākus apkures sistēmu veidus, lai izdarītu ilgtspējīgāko un ekonomiski izdevīgāko izvēli. 

 

Ja ir aktuāli celtniecības un būvniecības darbi, ēkas siltināšana vai apkures sistēmas ierīkošana, labākos risinājumus meklējiet www.videstehnika.lv

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)