Dāvanas sievietei izvēlies NelaGems.com

 Īpaši skaistas rotaslietas rada latviešu zīmols Nela Gems ar mirdzošajiem Swarovski kristāliem. 

Sievietēm patīk skaistas dāvanas, kas ļauj viņām justies mīlētām un novērtētām. Rotaslietas ir dāvana, kas patīk katrai sievietei. Rotaslietās ir spēks, kas sievietei ļauj mirdzēt spožāk un justies par sevi pārliecinātai un skaistai. 

Īpaši skaistas rotaslietas rada latviešu zīmols Nela Gems ar mirdzošajiem Swarovski kristāliem. Šajā rakstā lasi par 5 iemesliem, kāpēc Nela Gems rotas ir lieliska dāvana sievietei svētkos.

Swarovski mirdzošā elegance


Swarovski kristāli ir iemantojuši īpašu popularitāti modes pasaulē. Galvenokārt tie pārsteidz ar savu spožo mirdzumu. Swarovski kristāli izceļ katras sievietes skaistumu un izstaro eleganci. Swarovski kristāli ir pieejami dažādās krāsās un arī izmēros, tāpēc ikvienas sievietes gaumei iespējams piemeklēt atbilstošas rotaslietas.

Nela Gems zīmols rada Swarovski rotaslietas gan ar maziem un smalkiem kristāliem, gan arī ar lieliem un pamanāmiem kristāliem. Šīs rotas ir piemērotas gan svētkiem, gan arī mirdzošākai ikdienai. 

Produkcijas klāsts ir plašs, uzņēmums Nela Gems veido tādas rotas kā auskarus, rokassprādzes, brošas, kaklarotas un gredzenus no Swarovski kristāliem.

Radīts Latvijā

Ar savu produkciju Nela Gems uzņēmums vēlas klientiem sniegt skaistas un kvalitatīvas, Latvijā ražotas rotas ar individuālu dizainu. Laikā, kad uzņēmumu ir tik daudz, svarīgi atcerēties par mūsu pašu latviešu uzņēmēju produkciju. 

Latvijā ir tik daudzi zīmoli, kas radušies no idejas vien un nu jau ir populāri, iemīļoti un konkurētspējīgi uzņēmumi. Viens no šādiem zīmoliem ir Nela Gems.

Uzņēmums Nela Gems sākotnēji attīstījies kā hobijs. Daudz brīva laika un radoša vaļasprieka meklējumi noveda pie klientu intereses, atsaucības un, visbeidzot, biznesa. Šobrīd, pēc vairākiem gadiem, produkcijas klāsts vien turpina attīstīties un ir pieejams teju katrai gaumei. Ir gan klasisks piedāvājums, piemēram, mazi ikdienas nagliņauskari, gan arī trendīgas rotas, kas šajā sezonā ir modē, piemēram, divu kristālu gredzens.

Produkcija pieejama galvenokārt zīmola mājaslapā NelaGems.com, kur nesteidzīgi apskatīt rotaslietu plašo piedāvājumu un ērti to arī iegādāties.

Antialerģiski un droši materiāli

Lai rotaslietu valkāšana neizraisītu nepatīkamu reakciju uz ādas, nepieciešams pārliecināties par to, vai rotas tiek veidotas no kvalitatīvām izejvielām. Zīmols Nela Gems rada apzeltītas, sudraba un nerūsējošā tērauda rotaslietas ar Swarovski kristāliem. Tās tiek veidotas no antialerģiskiem materiāliem, kas neapsūbē. Ir ar izsniegtu Swarovski sertifikātu. Izstrādājumi nesatur niķeli un kadmiju, un nav alerģiski. 

Regulējami izmēri

Izvēloties sievietei dāvanu, galvenā prioritāte ir rotaslietas izmērs. Nevienam negribētos dāvanā saņemt apburošu gredzenu, kas nav ticis izvēlēts piemērotā izmērā. Nela Gems zīmols par to ir padomājis un visas produkcijā pieejamās rotaslietas ir ar regulējamu izmēru.

Nela Gems sudraba gredzeni ir ar regulējamu izmēru, lai katra sieviete tiktu palutināta ar mirdzošo kristālu gredzenu. 

Arī Swarovski kaklarotas sievietēm apzeltītā vai apsudrabotā furnitūrā ir pieejamas dažādos izmēros un ar pagarinājumu. Neredzamā kaklarota, kas ir viens no populārākajiem Nela Gems produktiem, ir ar regulējamu aukliņu – 38cm ar pagarinājumu 5cm.

Savukārt Swarovski rokassprādzes ir pieejamas 3 dažādos izmēros – S 15-16.5 cm; M 16.5-17.5 cm; L 17.5-18.5cm. Vērts atgādināt, ka Nela Gems zīmols rūpējas par klientu vēlmēm, tāpēc iespējams sarunāt arī rokassprādzi pēc individuāliem mērījumiem, izveidojot katrai sievietei piemērotu izmēru. 

Atbilstoša cenu un kvalitātes attiecība

Nela Gems rotaslietu zīmolam rūp savas produkcijas kvalitāte. Kvalitatīvs un rūpīgi izstrādāts produkts veido ilglaicīgus klientus, kas arī ir Nela Gems mērķis. Izvēloties dāvanu sievietei, noteikti ir vērts parūpēties par to, ka uzdāvinātā rotaslieta ir ilgtspējīga, noturīga un kvalitatīva.

Rotaslietu kvalitāti apliecina no Swarovski izsniegts sertfikāts. Rotaslietas tiek darinātas no sudraba. Nela Gems sudraba auskari ir veidoti ar drošu angļu aizdari, kas ir ērti lietojama un uzticama.

Cenas variē no 8 EUR par mirdzošiem nagliņauskariem ar 7mm Swarovski kristālu līdz pat 37 EUR par lielo kristālu rokassprādzi. Cenas atkarīgas no rotaslietu lieluma, kristālu izmantojuma un papildinājumu – personalizēta medaljona pievienošana, gravējums utt. Nela Gems rada arī satriecošas brošas, kuru cena ir līdz 40 EUR.

Nela Gems dāvanu karte
Skaistās Nela Gems rotaslietas ir burvīga dāvana sievietei vārda dienā, dzimšanas dienā, Valentīndienā un citos nozīmīgos svētkos. Lai parūpētos par to, ka izvēlētā rotaslieta sievietei no sirds patīk, iespējams šī izvēle ir jāatstāj viņas pašas izvēlē. 

Nela Gems dāvanu karte ļaus sievietei izvēlēties skaistu rotaslietu un piemeklēt tieši sev atbilstošu kristāla formu un krāsu. 

Citas dāvanas sievietei meklē populārajā dāvanu karšu uzņēmumā FromMe.lv.