Banner 980x90

Būtiskākie faktori logu izvēlē

Svarīgākais aspekts, kas ir jāizvērtē, kad pienāk laiks iegādāties jaunus logus, ir to materiāls. Pieejami gan PVC logi, gan koka un alumīnija logi. Katram no šiem materiāliem ir savas īpašības, kas būtu jāņem vērā, lai izdarītu veiksmīgāko izvēli. Ko ņemt vērā, izvēloties logus? Par to vairāk raksta turpinājumā!

Izvērtējiet iespējas 

PVC logi 

Mūsdienās populārākā izvēle ir PVC logi. Tie ir izturīgi, viegli kopjami un pieejami par pieņemamu cenu. Taču ir jāņem vērā, ka plastmasas logi tiek iedalīti vairākās siltumizolācijas klasēs – ekonomiskajā, optimālajā un energoefektīvajā. 

  • Ekonomiskās klases logi ierasti tiek izmantoti ēkās bez īpašām siltumizolācijas prasībām, piemēram, dārza mājās.
  • Optimālās klases plastmasas logi ir standarta izvēle sērijveida dzīvojamās mājās.
  • Privātmājās un citās ēkās, kur svarīga paaugstināta energoefektivitāte, jāizvēlas energoefektīvie logi. 

Koka logi 

Mūsdienās pieprasīts risinājums ir arī koka logi. Šī materiāla logi tiek īpaši apstrādāti un ir izturīgāki pret ārējās vides ietekmi, tādēļ būs ilgtspējīgs risinājums. Taču ir jārēķinās ar to, ka cenas ziņā koka logi būs dārgāki nekā, piemēram, PVC logi. 

Alumīnija logi 

Izvēlei tiek piedāvāti arī izturīgie alumīnija logi. Lai arī tiem ir lakonisks dizains, tomēr loga rāmjus iespējams izgatavot dažādās krāsās. Alumīnija logi ir īpaši izturīgi pret vides kaitīgo ietekmi, turklāt no šī materiāla iespējams izgatavot arī lielāka izmēra logu konstrukcijas. 

Piedāvājumā ir atrodami arī kombinētie koka – alumīnija logi, kas apvieno abu šo materiālu svarīgākās īpašības. 

Izvēlieties tirdzniecības vietu 

Logi ir pieejami dažādu uzņēmumu piedāvājumā. Taču, veicot izvēli, pievērsiet uzmanību ne tikai cenām, bet arī garantijas laikam un nosacījumiem. Jums var būt aktuāla arī logu montāža. 

Ja vēlaties iegādāties kvalitatīvu ilgtermiņa risinājumu, ieskatieties uzņēmuma “Labo Logu Aģentūra” piedāvājumā un izvēlieties prasībām atbilstošus logus. Zinošie speciālisti ieteiks labākos risinājumus, ir pieejama arī mērījumu veikšana un tehnoloģiski pareiza logu montāža. Visiem logiem ir 5 gadu garantija. 

 

“Labo Logu Aģentūra” piedāvā ne tikai logus, bet arī durvis, moskītu tīklus, žalūzijas un garāžas vārtus. Pieejami arī pakalpojumi – logu un durvju apkope, logu aiļu apdare un citi. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk www.labologuagentura.lv!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (1)
Anonīms [Anonīms] Pirmdiena, 08. aprīlī, 2024, 12:32

Ja nepieciešami alumīnija logi un durvis, ieskaties: www.s4vs.lv. Professionāla komanda kurai rūp kvalitāte. Paši ražo, paši montē.