Banner 980x90

Acu ārsts vai optometrists – kuru speciālistu izvēlēties?

Lai arī visiem zināms, ka laba veselība ir viena no lielākajām vērtībām, reizēm tai vairāk uzmanības pievēršam vien tad, kad ir parādījušās kādas sūdzības. Tomēr ikdienišķas rūpes par savu veselību un profilaktiskas pārbaudes palīdz ilgtermiņā izvairīties no daudziem veselības sarežģījumiem.

Vizīte pie optometrista

Arī profilaktiskā redzes pārbaude būtu jāveic vismaz reizi divos gados, un to var izdarīt pie optometrista. Šis speciālists veic redzes pārbaudes, diagnosticē traucējumus, kas ietekmē redzi, kā arī izraksta redzes korekcijas līdzekļus (brilles un kontaktlēcas). 

Optometrista kompetencē ietilpst: 

  • redzes pārbaudes veikšana, lai noteiktu redzes asumu un citus aspektus, kas ietekmē redzi;
  • briļļu un kontaktlēcu izrakstīšana;
  • pacientu izglītošana par redzes korekcijas līdzekļu pareizu lietošanu un rūpēm par acu veselību.

Vajadzības gadījumā optometrists novirza pacientu pie acu ārsta. 

Vizīte pie acu ārsta 

Savukārt pie acu ārsta–oftalmologa jādodas tad, ja ir radušās kādas sūdzības. Šie speciālisti diagnosticē un ārstē dažādas acu saslimšanas, nepieciešamības gadījumā veic ķirurģisku iejaukšanos, sastāda ārstēšanas plānu, kā arī seko līdzi tā izpildei. 

Redzesparbaude.lv – ērta pieteikšanās vizītei 

Neatkarīgi no tā – vajadzīgs acu ārsts vai optometrists – apmeklējiet interneta vietni www.redzesparbaude.lv, kur ātri un ērti varat pieteikties aktuālajai vizītei kādā no labākajiem un iecienītākajiem Latvijas optikas veikaliem – OptiO, Vision Express, VIZIONETTE, Lornete. 

Acu ārsts Jelgavā un citās Latvijas pilsētās 

Interneta vietnē Redzesparbaude.lv varat izvēlēties sev tuvāko redzes pārbaudes vietu. Piemēram, ja ir aktuāls acu ārsts Jelgavā, vietnē atradīsiet divas opcijas – Vision Express un OptiO. Abos optikas salonos strādā sertificēti speciālisti, kuri, izmantojot savu pieredzi un jaunākās tehnoloģijas, sniegs kvalitatīvu redzes aprūpes pakalpojumu. 

 

OC VISION ir lielākais acu aprūpes uzņēmums Baltijas valstīs, kas piedāvā gan pieaugušo, gan bērnu redzes un acu veselības diagnostiku. Uzņēmuma partneru tīklā ir 50 redzes pārbaudes vietas visā Latvijā, kur, izmantojot modernas iekārtas, redzi pārbauda vairāk nekā 70 kvalificētu un pieredzējušu speciālistu – acu ārstu un optometristu. Uzziniet vairāk www.redzesparbaude.lv!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)