Banner 980x90

5 netradicionālas idejas Valentīndienai

Valentīna diena ir pavisam tuvu, un varbūt ir laiks izmēģināt ne tik tradicionālas kopā pavadīšanas idejas. Šogad vēlaties kaut ko mainīt? Vai varbūt esat jaunās attiecībās un vēlaties kopā baudīt kaut ko jautrāku un izaicinošāku? Turpiniet lasīt, lai gūtu iedvesmu randiņu idejām!

VR room

Virtuālā realitāte un VR room, iespējams, nav pirmais, kas nāk prātā, domājot par romantisku randiņu, taču virtuālā realitāte, neapšaubāmi, būs patīkams pārsteigums. “GUNSnLASERS” sniedz iespēju izklaidēties privātā VR room jeb virtuālās realitātes istabā. Uzlieciet virtuālās brilles, un randiņš pārvērtīsies par neaizmirstamu izklaidi! Virtuālās realitātes brilles aizvedīs jūs uz neticami interesantām vietām. 

 

Foto: unsplash.com

Virtuālā realitāte un VR brilles ir salīdzinoši jauna tehnoloģija, tāpēc ir pilnīgi iespējams, ka ne jūs, ne Jūsu Valentīns nekad neesat izmēģinājuši VR room un virtuālās brilles. Kaut ko darīt kopā pirmo reizi ir lieliska Valentīna dienas ideja.

Izklaides parka “GUNSnLASERS” VR room ir pieejams plašs VR spēļu klāsts. Jūs varat mēģināt pārspēt viens otru veselīgā sacensībā – tas ir aizraujošāk, nekā domājat! Neatkarīgi no tā, vai esat precējušies dažas nedēļas vai gadus vai šis ir viens no pirmajiem kopīgajiem randiņiem, kopīga mērķa sasniegšana vai centieni pārspēt viens otra augstos rezultātus, ja esat sacensību tipa, ir jautrs veids, kā saliedēt pāri. VR Room ir lieliska vieta, kur gūt azartu un lieliskas emocijas.

Kas padara VR brilles un VR room par ideālu randiņu gada romantiskākajā dienā?

 • Jūs varat labāk iepazīt viens otru. Ja tikko esat sācis satikties ar kādu jaunu cilvēku un esat tajā neveiklajā posmā, kad romantiska maltīte nešķiet vispiemērotākā pirmajai Valentīna dienai, tad VR room ir lieliska alternatīva. Jūs varēsiet kopā jautri pavadīt laiku un radīt atmiņas, taču tas joprojām būs tāds randiņš, kurā varēsiet sarunāties un smieties. Kad noņemsiet VR brilles, varēsiet pārrunāt piedzīvoto.
 • Uzzināt viens par otru lietas, par kurām, iespējams, līdz šim nezinājāt. “GUNSnLASERS” VR room un virtuālās brilles ir viltīgi veidi, kā parādīt jums kaut ko tādu, ko, iespējams, nezinājāt par savu randiņa partneri, piemēram, par viņa mūzikas preferencēm, par to, vai viņš baidās no augstuma, cik labs autovadītājs viņš ir un, protams, par to, kādas spēles viņam patīk visvairāk.
 • Neparasta aktivitāte. Ja jums, tāpat kā daudziem pāriem, ir apnikusi ikdienas rutīna un vēlaties darīt ko jautru un atšķirīgu, uzvelciet virtuālās realitātes brilles un iegremdējiet sevi šajā piedzīvojumā.
 • Tas ir labs veids, kā atpūsties. Virtuālā realitāte un VR brilles pilnībā iegremdē jebkuras izvēlētās spēles virtuālajā pasaulē. VR room sniedz iespēju uz brīdi atslēgties no reālās pasaules un aizmirst par stresu, vienlaikus koncentrējoties uz izklaidi. Un dažkārt tas ir viss, kas jums nepieciešams, lai drudžainas nedēļas beigās justos labāk.
 • Maciņam draudzīga aktivitāte. Izklaide “GUNSnLASERS” VR Room nemaksā tik daudz. Turklāt turpat uz vietas varat baudīt līdzpaņemtos dzērienus un uzkodas. VR Room ir pieejami galdiņi, kur mierīgi varat izbaudīt laiku pēc spēles.

Virtuālā realitāte un VR brilles ir ne tikai jautrs veids, kā šogad padarīt Valentīna dienu aizraujošāku – tā var arī attiecībās ienest nedaudz adrenalīna. Ja kopīgā dzīve ir kļuvusi pārāk koncentrēta uz darbu, bērniem un citām ikdienas situācijām, virtuālās realitātes brilles, viena vai divas stundas, kas pavadītas VR room, var sniegt tik ļoti vajadzīgo izklaidi. VR Room atbrīvos jūs no rutīnas, tāpēc šī ir piemērota izklaide ne vien Valentīndienā, bet jebkurā brīvajā mirklī.

Rezervējiet randiņu “GUNSnLASERS” VR Room!

Lai pieteiktu randiņu VR Room Rīgā,

 • apmeklējiet mājaslapu www.gunsnlasers.lv un aizpildiet online formu (rezervācija tiks apstiprināta tad, kad ar jums sazināsies klientu menedžeris);
 • zvaniet pa tālr. 27274646 (spiediet viens, atkal viens un gaidiet savienojumu);
 • rakstiet ziņu uz info@gunsnlasers.lv!

Lai arī var gadīties, ka VR Room būs pieejami brīvi laiki tajā pašā dienā, neatlieciet rezervāciju uz pēdējo brīdi!

Elektriskie kartingi 

Valentīna diena ir lieliska iespēja atteikties no tradicionālām vakariņām un iesaistīties aizraujošā, jautrā un veselīgu sacensību pilnā aktivitātē. Pie “GUNSnLASERS” elektriskie kartingi ir aizraujošs veids, kā pavadīt šo dienu, gūstot adrenalīna devu, kas noteikti padarīs šo datumu neaizmirstamu.

Lūk, kāpēc katram pārim vajadzētu apsvērt braucienu ar elektrokartingiem kā vienu no labākajām izvēlēm svētku piedzīvojumam:

 • iesaistīšanās jaunās un aizraujošās izklaidēs var palīdzēt stiprināt katra pāra saikni;
 • “GUNSnLASERS” elektriskie kartingi sniedz iespēju atbalstīt vienam otru, efektīvi komunicēt trasē un dalīties priekā, izmēģinot ko jaunu;
 • šī kopīgā pieredze var stiprināt attiecības, padarot Valentīna dienu ne tikai par kārtējo randiņu, bet gan par datumu, kuru patiešām gaidāt ar nepacietību.

Izdevīgs Valentīndienas piedāvājums “GUSnLASERS” kartinga hallē

Tieši Valentīndienā, 14.02.2024., aktīvās atpūtas parks “GUNSnLASERS” piedāvā īpaši izdevīgu akciju – “Valentīndienas piedāvājums 1+1”.

Veicot rezervāciju elektrokartingu izbraucienam 2×10 min., otram cilvēkam šāds brauciens būs par brīvu. Super izdevīgs piedāvājums pārīšiem. Plašāku informāciju par akcijas noteikumiem lasiet šeit!

Lidojums ar helikopteru

Valentīna diena ir notikums, kas aicina uz kaut ko neparastu, kas ir tālu no ikdienas rutīnas. Lidojums ar helikopteru ir šādas pieredzes iemiesojums, kas apvieno lidojuma azartu ar nepārspējamu skatu un intīmu vidi, kas ir ideāli piemērota pāriem. 

Ceļojums ar helikopteru piedāvā unikālu skatu gan uz to, kas ir zem jums, gan arī uz pašu dzīvi. Tas ir atgādinājums par mūsu pasaules plašumu un īpašo saikni, kas jūs tajā vieno. Šis skats no putna lidojuma var pārvērst Valentīna dienu par apbrīnu raisošu piedzīvojumu, radot mirkli, kad laiks šķietami apstājas, un vienīgais, kas ir svarīgs, esat jūs abi.

Lidojuma rezervēšana Valentīna dienas svinībām liecina par gādību, vēlmi pēc piedzīvojumiem un vēlēšanos radīt īpašus mirkļus kopā. Ekskluzivitāte, kad esat vienatnē virs mākoņiem, un gids ir tikai pilots, piešķir intīmu pieskārienu, kas var likt jūsu partnerim justies patiesi lolotam. Šī pieredze var kļūt par jūsu romantisko svinību kulmināciju, uzstādot augstu latiņu turpmākajiem kopīgajiem piedzīvojumiem.

Slidošana

Slidošana uz ledus patiesībā varētu būt ideāls ziemas randiņš - tas ir jautri un jūs varat turēties rokās un būt patiešām tuvu mīļotajam. Atkarībā no dzīvesvietas varat izvēlēties starp iekštelpu un āra slidotavām.

 

Foto: unsplash.com

Ja jūs vai jūsu partneris nekad iepriekš neesat slidojis, mēģiniet izvēlēties laiku, kad laukumā, visticamāk, būs mazāk cilvēku, vai arī izvēlieties slidošanas nodarbību. Lielākā daļa slidotavu piedāvā nodarbības jaunajiem slidotājiem. Jebkāda veida fiziska aktivitāte, ko veicat kopā ar savu Valentīnu, jūs satuvinās, ja vien tā abiem sagādās prieku. Jūs radīsiet atmiņas par laiku, kas pavadīts smejoties un mācoties.

SPA diena

Tā kā ziedi novīst nedēļas laikā un šokolādes kastes tiek iztukšotas vienā vakarā, SPA diena pāriem ir lieliska dāvana neaizmirstamai svinēšanai. Relaksējoša, atjaunošanās pilna SPA diena, ko varat piedzīvot kopā, noteikti veidos saikni un atmiņas, uz kurām varēsiet atskatīties gadiem ilgi.

 

Foto: unsplash.com

Vēsturnieki nevar precīzi noteikt svētku pirmsākumus, taču viņi var izsekot, kā Valentīndienas tradīcijas laika gaitā ir attīstījušās. Kāpēc Valentīna diena katru gadu iekrīt vienā un tajā pašā februāra dienā? Kad un kāpēc tā sāka asociēties ar romantisku mīlestību? Un kas vispār ir " Valentīna diena"? 

Valentīna dienas rašanās vēsture

Valentīna diena tiek svinēta 14. februārī daudzās pasaules valstīs, bet kā tieši radās šī mīlestības pilnā svētku diena? Iepazīstieties ar gada romantiskākās dienas vēsturi!

Kas ir svētais Valentīns?

Svētais Valentīns bija priesteris, kurš vadīja laulību ceremonijas trešajā gadsimtā Romā. Tolaik imperators bija Klaudijs II, kuram radās spoža ideja, ka vīrieši būs labāki karavīri, ja viņi visi būs neprecēti. Viņa jaunā teorija lika aizliegt laulības jauniem vīriešiem, kas izraisīja Valentīna stingru nepiekrišanu. Labsirdīgais priesteris turpināja laulību ceremonijas, kas nozīmēja, ka daudzi jauni cilvēki visā valstī joprojām varēja precēties. Protams, Klaudijs II bija šausmās, kad uzzināja, kas notiek, un lika nabaga Valentīnu nogalināt.

Kāpēc mēs svinam Valentīna dienu?

Nav precīzi zināms, kāpēc Valentīna dienu svinam februārī, lai gan ir daži interesanti minējumi. Vispopulārākais ir, ka tas bija mēnesis, kurā tika nogalināts svētais Valentīns, lai gan daži teorētiķi uzskata, ka pirmo reizi diena tika svinēta februārī, lai aizēnotu Luperkalijas svētkus. Luperkalijas bija svētki senajā Romā, kas veicināja attīrīšanos, veselību un auglību. Luperkalijas sākās ar dzīvnieku upurēšanu un notika katru gadu 15. februārī Palatīna kalnā pie Luperkalijas alas. 

Kad Valentīndiena kļuva oficiāla?

Divus gadsimtus pēc Valentīna nāves par katoļu baznīcas galvu kļuva pāvests Gelasijs, kurš noteica, ka 14. februāris ir Valentīndiena. Līdz tam kristietības sacelšanās jau bija pilnībā atbrīvojusies no Luperkaliju svētkiem, tāpēc šajā mēnesī visi varēja pievērsties mīlestības dienai. Tomēr ilgu laiku pēc tam šī diena īsti nebija saistīta ar mīlestību. Viduslaikos cilvēki uzskatīja, ka 14. februāris ir pārošanās sezonas sākums, un, kad šī teorija tika pievienota leģendām par svēto Valentīnu, sāka rasties ideja, ka šajā dienā vajadzētu svinēt mīlētājus.

 

Lai arī mīlestību var svinēt visu gadu, Valentīndiena ir skaisti svētki, kad veltīt uzmanību un sirsnīgus vārdus savam mīļotajam cilvēkam. Kas būs jūsu šī gada izvēlētā aktivitāte – virtuālā realitāte, elektrokartingi vai tomēr ierastais kino un restorāna apmeklējums? Lai vai kā, sviniet šos svētkus skaisti!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)