Banner 980x90

Lestenes luterāņu baznīca

Lestenes luterāņu baznīcas interjers Latvijas mākslas vēsturē iegājis kā izcilākais laikmeta kokgriezumu ansamblis, kura autors bijis Ventspils koktēlnieks Nikolajs Sefrenss Jaunākais.

II Pasaules kara laikā baznīca stipri cietusi un vēlāk izdemolēta, tādēļ ilgu laiku te bija skatāma vien šīs baznīcas vienkāršā un paskarbā āriene. Taču, līdz ar latviešu leģionāru brāļu kapu kompleksa izveidi un baznīcas atjaunošanas darbu uzsākšanu, tā kļuvusi populāra arī kā apskates objekts ceļotājiem. Baznīcas interjers pamazām atgūst savu krāšņumu, un ikviens tās apmeklētājs tiek aicināts atbalstīt baznīcas atjaunošanu par izcilāko baroka mākslas pieminekli Latvijā.

Adrese: Lestene, Lestenes pagasts, LV-3146
Tālrunis: +371 29299064
Mājaslapa: www.lestenesbaznica.lv
E-pasts: lestenesdraudze@inbox.lv
GPS koordinātes: 56.772902, 23.138162

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)