Banner 980x90

Cinevilla

Cinevilla ir kino pilsēta, kas izveidota vēsturiskās spēlfilmas "Rīgas sargi" filmēšanai. Kino pilsētiņas apmeklējums atgādina iekāpšanu laika mašīnā. Te paviesojoties, var gūt iespaidu, kāda izskatījās Rīga pirms aptuveni 100 gadiem.

Dekorācijas papildinātas filmu "Rūdolfa mantojums", "Sapņu komanda – 1935" un pašas jaunākās filmas "Nameja gredzens" tapšanai. Drosmīgākie "Cinevillas" apmeklētāji var arī paši piedalīties kino filmēšanas procesā – rāpties pāri uguns aizai, traukties lielā ātrumā ar velosipēdu un lidot mākoņos, kā arī izspēlēt Nameja gredzena sporta spēles. Kostīmniecībā iespējams izīrēt arī filmēšanā reiz izmantotos tērpus.

Adrese: "Vidusvecvagari", Slampes pagasts, Tukuma novads, LV-3119
Tālrunis: +371 28606677
Mājaslapa: www.cinevillastudio.com, www.visittukums.lv
E-pasts: mdambis@inbox.lv, mareks@cinevilla.lv
GPS koordinātes: 56.8778558, 23.2174738

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)