Vietējās ziņas

 • Liela izmēra apavi sievietēm ar lielisku stila izjūtu2

  Publicitātes foto

  Ārkārtīgi daudzas sievietes visai nepamatoti uztraucas par to, ka apavu veikalā viņām ir jāizvēlas kurpes, kuru zolē ir iespiests 40+ izmērs. Kāpēc nepamatoti? Ja blakus tiktu novietotas vienādas kurpes ar dažādiem izmēriem, tad Tu ievērotu, ka šī atšķirība patiesībā ir neliela. Tomēr, ja joprojām uzskati, ka Tavs kurpju izmērs ir pārāk liels, tad šeit ir pāris triku, kā liela izmēra apavi sievietēm patiesībā var vizuāli pēdu samazināt.

 • Ātrie kredīti internetā dažās minūtēs bez ķīlas un galvojuma

  Publicitātes foto

  Ātrie kredīti ir parocīgs un ērts veids, kā īsā laika posmā nodrošināt sevi ar nepieciešamo naudas summu, ja gadījies kāds ārkārtas maksājums. Tagad aizdevumi internetā ir tikpat droši, kā bankā. Ir tikai jāizvērtē, kurš aizdevējs ir uzticams un sevi pierādījis tirgū. Viens no šādiem aizdevējiem ir "Kredīts365", kas, cienot savus lojālos klientus, piešķir patīkamas atlaides saviem pakalpojumiem.

 • Transportlīdzekļa drošība pirmajā vietā kopā ar OCTA polisi!

  Publicitātes foto

  Tikpat svarīga kā veselības un mājokļa apdrošināšana ir arī OCTA polise, kas gādā par Tava transportlīdzekļa drošību dažādām situācijām uz ceļa. OCTA palīdz nodrošināties pret ceļu satiksmes negadījumu radītajām izmaksām. Proti, apdrošināšana sedz trešajai personai radītus zaudējumus, kas radušies polises īpašnieka izraisīta negadījuma rezultātā.

 • Kredīts patstāvīgai dzīvei

  Foto: Pixabay.com

  Vēlies sākt patstāvīgu dzīvi citur? Ņem palīgā patēriņa kredītu, un viss izdosies! Jaunieši un arī pieaugušie reizēm vēlas izmaiņas savā dzīvē, tāpēc pārceļas uz dzīvi citur, tomēr tas viss maksā naudu, pietam ne to mazāko. Ir jāatceras, ka patēriņa kredīts ir pats labākais variants šādās situācijās, jo neprasa tūlītēju atmaksu.

 • Ērta nojumes noma neaizmirstamiem pasākumiem brīvā dabā!

  Publicitātes foto

  Vasara ir vispiemērotākais gadalaiks, lai saviesīgus pasākumus rīkotu ārpus telpām. Tomēr vasarā neparedzēti var mainīties laikapstākļi, tāpēc, ja nebūsit padomājis par kādu norobežotu vietu, Jūsu viesiem nebūs kur paglābties no negaidīta lietus. Nojumes noma ir lielisks risinājums, kā no šādas situācijas izvairīties un kā gaumīgi izveidot atsevišķas teritorijas Jūsu pasākumā. 

 • Aizdevums īsā laikā, bez ķīlas un galvojuma

  Foto: Pixabay.com

  Atkarībā no aizdevēja Jums tiek piedāvāta iespēja aizņemties 400–700 eiro, bet vairāki kreditētāji izsniedz aizdevumus arī vairāku tūkstošu eiro apmērā. Arī šie ātrie kredīti pieejami īsā laikā un bez ķīlas, tiem ir vienkārši pieteikties. Aizdevumi pārsvarā tiek izsniegti uz laiku līdz 30 dienām, taču iespējami kredīti arī ar garāku atdošanas termiņu, piemēram, 1–3 gadiem. Noformēt aizdevumu Jūs varat vairākos veidos, tomēr visērtāk to paveikt ar interneta starpniecību. Ja internets nav pieejams, varat aizņemties arī ar SMS palīdzību vai personiski ierodoties aizdevēja vai tā sadarbības partnera birojā.

 • Vēlaties aizņemties naudu? Uzziniet, vai kredīts būs Jums piemērots!

  Publicitātes foto

  Mūsdienās viss notiek ātrāk, un arī naudas aizdevumu nozare iet līdzi laikam. Saņemt nepieciešamo naudas summu var ne tikai bankā, bet arī pie privātā aizdevēja. Ātrais kredīts ir iemantojis plašu popularitāti, jo aizdevumu var saņemt mazāk nekā pusstundas laikā un pieteikšanās parasti notiek tiešsaistē. Kredīts bez galvojuma un ķīlas ir paredzēts cilvēkiem ar regulāriem ienākumiem, un pats galvenais ir saprast, vai aizdevums patiešām ir nepieciešams.

 • Kredīti ir uzticami īstermiņa aizdevumi

  Foto: Pixabay.com

  Īslaicīgās situācijās, kad nepieciešams finansiāls atbalsts, lai veiktu apmaksu, piemēram, par medicīnas pakalpojumiem, bet līdz algas dienai vēl jāgaida, noderīgi var izrādīties ātrie kredīti. Tie ir īstermiņa aizdevumi personām ar pastāvīgiem ienākumiem.

 • Īstermiņa kredīts – ko Tev par to vajadzētu zināt?3

  Foto: Pixabay.com

  Esi dzirdējis par tādu pakalpojumu kā ātrais kredīts un grasies to izmantot? Tādā gadījumā iepazīsties ar galvenajiem nosacījumiem, kas Tev jāievēro, lai to saņemtu.

 • Ātro kredītu priekšrocības

  Foto: Pixabay.com

  Šoreiz par ātro kredītu priekšrocībām. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kādas ir ātro kredītu priekšrocības.