Vietējās ziņas

 • Laba autoskola Ventspilī – kā to atrast?

  Publicitātes foto

  Neatkarīgi no gadalaika, mācības autoskolās ik nedēļu uzsāk simtiem cilvēku visā Latvijā. Tev nav jāgaida rudens un jaunais mācību gads – autoskola Ventspilī tevi gaida jau tagad!

 • Uzkopšanas darbi ikdienas komfortam

  Publicitātes foto

  Lai dzīvesvietā justos ērti, svarīgs ir ne tikai tās dizains, apkārt esošā infrastruktūra un cilvēki, kas atrodas blakus, bet arī tīrība. Ko darīt, ja dzīvokļa vai mājas uzkopšanai nevari veltīt pietiekami daudz laika?

 • Koka kastes no SIA "Stills"

  Foto: Stills.lv

  Vienā rudens ražas pārpilnības dienā, kārtojot pagrabu, radās doma: "Arī zemeņu ievārījuma, mazajiem gurķīšiem saldajā marinādē un ķiršu kompota burkām vajag savu vietu – savu kastīti." IR!!! Un tā sākās "kastīšu trakums". 

 • Medusmēneša jeb kāzu ceļojumu idejas

  Publicitātes foto

  Kāzu ceremonija, svinēšana kopā ar radiem un draugiem – brīži, kad pabūt divatā vienkārši nav iespējams. Kad esat nosvinējuši kāzas, ir jāvelta brīdis tikai jums abiem un jādodas izplānotā ceļojumā, lai atgūtu spēkus pēc kāzu plānošanas trakuma. Kāzu ceļojumi ir viens no mūžā  skaistākajiem piedzīvojumiem ikvienam, tādēļ velti pietiekami daudz laika un jau iepriekš izplāno un sagatavo lidmašīnas biļetes, lai pēc svinībām varētu doties atpūtā.

 • Sports – atslēga nevainojamai pašsajūtai

  Publicitātes foto

  Ja vēlies justies labi, enerģiski un būt formā, Tev savā ikdienā ir jāiekļauj fiziskas aktivitātes. Regulāri nodarbojoties ar sportu vai citām fiziskām aktivitātēm, Tavs ķermenis būs Tev pateicīgs ilgtermiņā.

 • Kas jāzina par ātro kredītu

  Foto: Pixabay.com

  Tev noteikti jāzina tas, ka ātro kredītu kompānijām ir liela konkurence savā starpā, tāpēc jaunajiem klientiem tiek piedāvāta 0% maksa par pirmo aizdevumu pie populārākajām ātro kredītu kompānijām. Tas ir piedāvājums, no kura ir grūti atteikties. 

 • Maināmo paklāju noma perfektai telpu tīrībai rudenī

  Publicitātes foto

  Uz apavu zolēm telpā tiek ienesti ne tikai dubļi, bet arī mikrobi, kas aktīvi vairojas mitrā vidē. Lai saglabātu biroju un mājas tīru, nolieciet pie ieejas speciālu paklāju, kas aizturēs pat sīkākos gružus un savāks dubļus. Maināmo paklāju noma ir ērts risinājums gan uzņēmumiem, gan privātpersonām, jo par paklāju nomaiņu rūpēsies profesionāļu komanda, un Jūsu telpas būs nevainojami tīras.

 • Kā tikt vaļā no teju visām finansiālajām grūtībām? 

  Foto: Pixabay.com

  Nav tādas situācijas, kad konkrētie kreditori nevarētu Tev palīdzēt, tāpēc nebaidies un uzdrīksties riskēt, piesakoties sev vispatīkamākajā veidā un vietā. Nekur citur nejutīsi tādas rūpes un gādību par klientiem un viņu iespējām aizņemties, atmaksāt, jo šo kredītu sniedzēju svarīgākais balsts ir reāla palīdzības sniegšana ikvienam interesentam, ievērojot gan savas noteiktās normas, gan pašas personas stāvokli un datus.

 • Restorāns "Baltvilla" ļaus Jums atmodināt gardēdi sevī

  Publicitātes foto

  Kā ir teikusi angļu izcelsmes rakstniece Virdžīnija Vulfa: "Cilvēks nevar labi padomāt,  kaislīgi mīlēt, kā arī cieši gulēt, ja tas nav kārtīgi paēdis." Restorāns "Baltvilla" darbojas, vadoties pēc šī domugrauda, saviem klientiem piedāvājot vien izsmalcinātas un garšu niansēm bagātas maltītes.

 • Vai patēriņa kredīts var palīdzēt?

  Foto: Pixabay.com

  Ļauj patēriņa aizdevumam būt Tavam glābšanas spilvenam, jo, aizņemoties gudri, varēsi  atrisināt vairākas problēmas uzreiz. Nebūs jādomā, kur un kā visu vajadzīgo iegūt, pietiks ar pāris minūtēm, lai Tavā kontā jau būtu ieskaitīta pieprasītā summa, kas varēs atkal atdot sauli un ticību labajam Tavā ikdienā, vienkārši pārvarot visas grūtības, kas gadījušās.