Vietējās ziņas

 • Sporta centrs – aktivitātes ikvienam, neatkarīgi no sagatavotības vai vecuma

  Foto: Shutterstock.com / nd3000

  Dienu dienā rūpējoties par savu ķermeni – lietojot veselīgu uzturu, dzerot daudz ūdens un regulāri kustoties – nākotnē iespējams izvairīties no dažādām kaitēm, kā arī veiksmīgāk sadzīvot ar esošajām. Ja nepieciešama papildu motivācija aktīvākam dzīves veidam, sporta centrs būs īstā vieta, kur sākt! Trenažieru un iespēju izkustēties netrūkst, bet kā izvēlēties piemērotāko?

 • Centrālapkures plīts – omulības atslēga drēgnā laikā

  Foto: Shutterstock.com / viki2win

  Rudens un ziemas sezonās visvairāk laika pavadām telpās. Lai arī šajā tumšajā un nereti arī drēgnajā gadalaikā, Jūs varētu justies omulīgāk, ir jāparūpējas par labākās apkures sistēmas ierīkošanu savā mājsaimniecībā. Ja mājās ir vairākas krāsnis, tad zināms, ka tās visas katru dienu ir jākurina un jādodas uz malkas šķūnīti pat vairākas reizes dienā. Tas šķiet apgrūtinoši, un varbūt tieši tāpēc ir īstais laiks, lai padomātu par centrālapkures ierīkošanu savā mājā? Šādā situācijā pirmais un pats galvenais uzdevums ir atrast optimālāko risinājumu, kāda centrālapkures plīts iederētos Jūsu mājās. Pirms pasūtīt centrālapkures plīti ir vērts iepazīties ar dažādiem apkures sistēmas veidiem, to funkcionalitāti un praktisko nozīmi ikdienas dzīvē.

 • Bez sastrēgumiem ar elektrisko skrejriteni

  Publicitātes foto

  Cilvēks no laika gala ir meklējis veidu, kā pārvietoties ātrāk, nekā to ļauj viņa divas kājas. Zirgi, karietes, auto, moto, velo... Esam izmēģinājuši daudz un dažādus transporta veidus, kas evolucionē kopā ar mūsu inženieru un zinātnieku spējām. 

 • "Lonas" gultas un matrači – patīkams naktsmiers arī ārpus mājas

  Foto: Pixabay.com / ErikaWittlieb

  Dodoties ceļojumos, atpūtas vai biznesa braucienos, ir ārkārtīgi svarīgi izvēlēties piemērotas un omulīgas nakts mājas. Ir lērums faktoru, kas viesnīcu vai viesu namu par tādām padara, taču viens no tiem pavisam noteikti ir nakšņošana uz ērtām mēbelēm. Tomēr matraču un gultu piedāvājums ir tik plašs! Kā izvēlēties savam uzņēmumam piemērotāko?

 • Kā mēbeles, dizaina un gumijas paklāji, interjera priekšmeti un citi elementi var radīt patīkamu vidi uzgaidāmajā telpā?

  Foto: Bigstockphoto.com

  Uzņēmuma uzgaidāmajai telpai ir interesants uzdevums. No vienas puses tas ir pusceļš uz galveno ierašanās mērķi, bet no otras puses – vieta, kur klienti pavada noteiktu laiku un gūst pirmo iespaidu par Jūsu uzņēmumu. Kā biroja uzgaidāmajā telpā izveidot ērtu un patīkamu vidi, lasiet tālāk!

 • Kur meklēt aprīkojumu pasākumam?

  Foto: Bigstockphoto.com

  Vasara ir pilnbriedā, un tas vienmēr bijis labākais laiks pasākumiem brīvā dabā. Sākot no kāzām, dzimšanas dienas svinībām, uzņēmumu sporta spēlēm, koncertiem un beidzot ar nelielām prezentācijām, degustācijām, viesībām tuvāko draugu vai ģimenes lokā. 

 • Vai ātrie kredīti ir drošs aizdevumu veids?

  Foto: Pexels.com / Jacqueline Macou

  Lielākā daļa cilvēku, kuri kaut reizi izmantojuši ātro kredītu aizdevēju pakalpojumus, atzīst, ka ātrie kredīti ir saprotams un vienkāršs aizdevuma veids. Šis fakts rosina uzdot jautājumu – vai salīdzinoši vienkārši saņemams aizdevums reizē var būt arī pilnīgi drošs un uzticams? Iepazīsties ar padomiem, kā izmantot ātrā kredīta piedāvājumu, lai Tava pieredze būtu pozitīva!

 • Planšetdatori – zelta vidusceļš

  Foto: Xnet.lv

  Mobilo telefonu priekšrocības ir to nelielais izmērs, savukārt portatīvais dators piedāvā ērtāku video materiālu aplūkošanu un strādāšanu. Taču, ja Tev nepieciešama ierīce, kas apvieno gan nelielu izmēru un vieglu svaru, gan ērtu failu pārlūkošanu un lielisku veiktspēju, planšetdatori ir labākā izvēle.

 • Aicina lauksaimniekus bez maksas nodot izlietoto iepakojumu

  Foto: Bigstock.com

  Sākoties pavasarim, lauksaimniekiem aktuāls kļūst jautājums par to, ko darīt ar izmantotajām plastmasas mucām, skābsiena plēvēm un citiem lauksaimniecības atkritumiem.

 • Aerobikas nodarbības – sākums veselīgam dzīvesveidam 

  Publicitātes foto

  Ja esi nolēmusi savā ikdienā iekļaut aerobikas nodarbības, tad sporta klubs "Veselības Fabrika" būs piemērota vieta, kur to darīt. Vispirms jau par to, kas tad īsti ir aerobika. Tā ritmiska vingrošana mūzikas pavadījumā, kas ļauj palielināt skābekļa patēriņu organismā. Aerobikas nodarbības piemērotas gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem sportistiem.