Vietējās ziņas

 • Plānojat mājokļa remontu? Kādos gadījumos būs piemērots hipotekārais kredīts

  Ikvienā īpašuma ik pa laikam ir jāiegulda līdzekļi, lai to uzturētu labā stāvokli, garantētu drošību, komfortu un ilgmūžību. Reizēm remontdarbiem var pietikt ar nelieliem finansiāliem ieguldījumiem, bet reizēm neiztikt bez pamatīgākām investīcijām. Tādos gadījumos viens no risinājumiem, kā īstenot īpašuma remontu, var būt hipotekārais kredīts jeb aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu.

 • Atsvaidzini savu vizuālo tēlu ar krāsainajām lēcām

  Sievietēm patīk rūpēties par ārējo izskatu, izcelt savu skaistumu un arī veidot oriģinālu, personību paspilgtinošu stilu. To visu var panākt ar dažādiem līdzekļiem un metodēm. Tas var būt apģērbs, kosmētika, frizūra, aksesuāri. Bet vai jums ir ienācis prātā, ka par vizuālā tēla "odziņu" varat padarīt krāsainās kontaktlēcas?

 • Optibet sporta bārā var ne tikai vērot spēles, bet arī gardi paēst

  Tiem, kuri iepriekš ir dzirdējuši par sporta bāriem, tie lielākoties asociējas ar vietām, kur parasti pulcējas dažādu sporta veidu fani, lai kopīgi pārrunātu dažādas sacensības un spēles, kā arī baudītu dzērienus, taču mūsdienās labai izklaidei ar to vien nepietiek. Optibet sporta bārs ir vieta, kas spēj piedāvāt daudzveidīgāku atpūtu un izklaidi, un par to plašāk vari lasīt turpinājumā.

 • 7 interesantas dāvanas vīrietim svētkos

  Praksē ne reizi vien ir pierādījies, ka daudz grūtāk ir atrast labu dāvanu priekš vīrieša nekā sievietes. Tomēr tas nav neiespējami. Ja vien nav vēlme palikt dažu klasisko dāvanu rāmjos, tad ļoti noderīgas un aizraujošas dāvanas vīrietim svētkos var atrast pakalpojumu sektorā. 

 • Revolūcija fotogrāfiju attīstībā – droni

  Foto: Shutterstock.com

  Fotogrāfijas attīstība savā nebūt ne garajā vēsturē ir piedzīvojusi vairākus būtiskus pagrieziena punktus – attēla fiksēšana uz plates, attēla pārnešana uz papīra, fotokameru uzlabošana tiktāl, ka fotoattēla uzņemšana vairs neaizņēma ilgu laiku. Pirmās fotofilmiņas, pirmās krāsainās filmiņas, pirmās digitālās kameras, kameras mobilajās ierīcēs. Un nu – droni. Ar pārliecību varam teikt, ka arī droni ir ievērojams pagrieziena punkts fotogrāfijas vēsturē. Kā – lasiet tālāk!

 • Reklāma un sludinājumi Tukumā – kur meklēt? 

  Jaunā un unikālā Dalder.lv sludinājumu portāla radītāji ir pārliecināti, ka Latvijas iedzīvotājiem – jo īpaši reģionu iedzīvotājiem – nepieciešams ne tikai vienkārša sludinājumu portāls, bet vienlaikus arī mārketinga instruments, ar kura palīdzību pārdevējiem iespējams gan ievietot sludinājumus, gan organizēt komunikāciju ar pircējiem. Dalder lielākā priekšrocība ir nebijusī pieredze darba meklētājiem, pakalpojumu piedāvātājiem un preču pārdevējiem ikvienā Latvijas pilsētā un novadā. 

 • Kāpēc pērk cirsmas par tik atšķirīgām cenām?

  Cirsma – tas meža nogabals, kurā tiek izstrādāti kokmateriāli, vienkārši sakot – cirsma ir nocirstie koki, ko varat pārdot, nepārdodot pašu meža zemi un mežu. Bet kā tiek rēķinātas cirsmas cenas? Daudzus mežu īpašniekus šis jautājums patiesi samulsina, jo, sākot pētīt piedāvājumu, izrādās, ka cenas mēdz atšķirties pat divas vai trīs reizes! Varētu jau teikt – priecājies un izvēlies to, kurš sola vairāk! Bet prātīgajam latvietim šāda atbilde neder, jo ir taču pārāk aizdomīgi, ja kāds sola ievērojami vairāk naudas nekā pārējie – kā zināt, ka netiksiet apkrāpts? 

 • Riepu garāža – ērts risinājums

  Pieļaujams, ka ne vienam vien autobraucējam, kas katru sezonu nepērk jaunas riepas, nenoliedzami radīsies jautājums – kur uzglabāt riepas līdz jaunajai ziemas vai vasaras sezonai, vēl jo vairāk tāpēc, ka servisu speciālisti iesaka katram riepu komplektam savus diskus? Šī noteikuma izpildei vajadzīgs daudz vietas, pietiekami plašas telpas, diemžēl daudziem autobraucējiem tā ir liela problēma. 

 • 7 angāru veidi, kurus piedāvā Domus Būve

  Angāri ir ātri un salīdzinoši vienkārši uzbūvējamas ēkas, kuras nodrošina nepieciešamo platību dažādām vajadzībām – preču uzglabāšanai, aviācijā, lauksaimniecībā, rūpniecībā, sportā un pasākumu organizēšanā. To plašo lietojumu nodrošina daudzveidīgais piedāvājums, tādēļ šajā rakstā aplūkosim septiņus angāru veidus, kurus projektē, izgatavo un montē Domus Būve speciālisti un meistari. 

 • Mūsdienīgs televizors visām prasībām – kādu izvēlēties?

  Foto: Shutterstock.com

  Mūsdienās televizors ir neatņemams mājokļa aprīkojums. Nereti tikai pie tā var sapulcēt visu ģimeni, taču kā rīkoties, ja katram ir atšķirīgas iemīļotākās TV pārraides? Iegādāties vēl vienu. Par labākā televizora izvēli konsultē speciālisti no viedveikala 1a.lv!