"Jaunpils pils", SIA

Apskates vietasViduslaiku izklaideViesnīcasMuzejiTelpas svinībāmPilis un muižasBanketiPieņem kredītkartesRestorāni, kafejnīcasGida pakalpojumiIzstādes, saloniVelo noma
Kontakti
  • Social networks
Darba laiks
  • Pr. 10:00-17:00
  • Ot. 10:00-17:00
  • Tr. 10:00-17:00
  • Ce. 10:00-17:00
  • Pk. 10:00-17:00
  • Se. 10:00-17:00
  • Sv. 10:00-17:00
Apraksts

Jaunpils pils celta 1301. gadā kā Livonijas ordeņa cietoksnis, ko no trim pusēm apņem dzirnavu dīķis un kuru sākotnēji apdzīvoja nelielas bruņinieku vienības. Vēlākajos gados pili pārveidoja, izbūvējot lielo aizsargtorni un pārējos stāvus. Šobrīd pils ir pašvaldības īpašums, kurā vienuviet darbojas Jaunpils kultūras nams, bibliotēka, muzejs un tūristu mītne ar plašu piedāvājumu pils viesiem. Senā bruņinieku pils vēl joprojām savus apmeklētājus pārsteidz ar savu pamatīgumu un tajā esošo viduslaiku auru, kas jūtama ir ne tikai gaiteņos un telpās, bet arī ekskursijās un pasākumos ar viduslaiku personāžiem – mūku brāli Teodoru, pils atslēgu glabātāju un citiem. Jaunpils pils saime aicina ne tikai atpūsties brīvdienās, bet arī rīkot skaistas dzīres viduslaiku un mūsdienu stilā kādā no pils zālēm, baudot viduslaiku pils īpašo svinību auru un mielojoties ar svētku mielastu. It visam te būs īpaša gaisotne, jo tas notiks vairāk kā septiņus gadsimtus senā pilī! 

Atslēgvārdi

Apskates objekts. Ģimenei draudzīga vieta. Ekskursijas ģimenēm. Ekskursijas skolēnu grupām. Ekskursijas bērniem. Interesanta ekskursija. Viduslaiku apartamenti un viesnīcas numuriņi. Brālis Teodors. Ekskursijas viduslaiku pilī. Viduslaiku krodziņš. Kāzu svinību vieta. Laulību ceremonija. Kāzu ekskursijas. Telpas pasākumiem, telpas svinībām un semināriem. Netradicionālas ekskursijas. Viduslaiku izklaides. Jaunpils muzejs un izstāžu zāle. Piedzīvojumu spēlē. Nakšņošana. Apartamenti. Jauniešu mītne. Ēdināšana. Banketi. Bāri, krogi. Velosipēdu noma. Viduslaiku mielasti. Restorāns, kafejnīca. Labs restorāns ārpus Rīgas. Viesnīca Kurzemē. Viesnīca pilī.

Ziņas