Visas ziņas

 • Vārda un dzimšanas dienas pantiņi apsveikumiem – Labadavana.lv

  "Esi vienmēr saules stariņš, reti, reti mākonīts"… daudziem no mums ir nācies gan pašiem saņemt, gan arī sūtīt citiem šo pantiņu, jo nekas cits nav nācis prātā, kad vajadzēja aizpildīt apsveikuma kartīti. Taču, pateicoties tehnoloģijām, mūsdienās varam atrast plašu un daudzveidīgu saturu internetā, kur pieejami arī dzimšanas dienas apsveikumi un apsveikumi vārda dienā dažādās formās un veidos. Viena no šādām lapām, kur iedvesmoties, – Labadavana.lv.

 •  Airbnb ceļojot Latvijā: Kas jāzina?

   Lai kā arī negribētos to pieņemt, ceļošana uz lielāko daļu tuvāku un tālāku zemju šogad un, iespējams, arī nākamgad var vēl netikt atjaunota, ņemot vērā valstī un citur pasaulē ieilgušā vīrusa COVID-19 dēļ noteiktos ierobežojumus. Daudziem noteikti ir sanācis atcelt jau sen plānotus un iegādātus ceļojumus vai arī atmest domu par plānošanu doties uz kādu izsapņotu vai iecienītu galamērķi. 

 • Zobārstniecības klīnika "Nordent" – komfortabla un nesāpīga zobu aprūpe

  Kurš gan mūsdienās nevēlas žilbinošu un veselīgu smaidu? Katrs zina, ka tā pamatā ir regulāra mutes dobuma higiēna un profilaktiski zobārsta apmeklējumi, kas ļauj savlaicīgi atklāt un novērst zobu un smaganu problēmas. Tomēr baiļu, aizņemtības vai dažādu citu iemeslu dēļ daudzi pie zobārsta vēršas tikai tad, kad zobu veselības stāvoklis jau ir ielaists un ir parādījušās sāpes. 

 • Kādēļ metāla durvis ir labākā izvēle arī jūsu dzīvoklim?

  Lai gan šobrīd Latvijas un pasaules tirgū ir pieejamas dažādu materiālu un veidu ārdurvis dzīvoklim, tieši metāla durvis pēdējos gados kļūst arvien iecienītākas pircēju vidū. Salīdzinot ar citiem materiāliem, metāla ārdurvis raksturo virkne priekšrocību un unikālu īpašību, kas tiek augstu novērtētas. Turpinājumā tuvāk aplūkosim to, kā vienkāršāk izvēlēties dzelzs durvis savam dzīvoklim.

 • SIA "DVL" – betons, transportbetons, pamatu bloki

  Betons ir plaši izplatīts un pieprasīts būvniecības materiāls, ko izmanto visās celtniecības jomās. Betona maisījums tiek ražots no vairākiem komponentiem, kas tiek sajaukti attiecīgajās proporcijās.

 • Pēc kādiem kritērijiem vērtēt mobilā operatorā sniegtā pakalpojuma kvalitāti?

  Pērn visi mobilo operatori snieguši augstus lejupielādes ātrumus tādā apmērā, lai nodrošinātu augstas kvalitātes video straumēšanu. Vai šie ir vienīgie kritēriji pēc kuriem vērtēt pakalpojumu kvalitāti?

 • 5 moderni aksesuāri komfortablam tūrismam

  Laiva vai velosipēds, telts un alumīnija katliņš – šāds komplekts bijis aktuāls ikvienam, kurš kaut reizi dzīvē devies aizraujošā pārgājienā, laivu braucienā vai velobraucienā, iepazīstot neskartas, pirmatnējas dabas valdzinājumu. Kā viss šajā pasaulē, arī aktīvās atpūtas paradumi mainās līdzi laikam, izmantojot 21. gadsimta tehnoloģiju sniegtās iespējas. 

 • Ja uz sporta bāru, tad tikai – Optibet!

  Vai tevi aizrauj sports? Brīvajā laikā labprāt kopā ar draugiem, kolēģiem, ģimeni vai vienatnē skaties dažādas spēles un sacensības vai pat dodies tās vērot klātienē? Tad tu noteikti izbaudītu arī sporta bāra apmeklējumu. Un, ja runājam konkrēti, tad Optibet ir īsts sporta bārs dažādās nozīmēs, kurā vērts iegriezties. Kādēļ – par to lasi turpinājumā!

 • Kas vecākiem ir jāizstāsta bērniem par drošu "TikTok" lietošanu?

  Pēdējos gados bērnu un pusaudžu vidū strauju popularitāti iemantojis sociālais medijs "TikTok", kas pieaugušo auditorijā ir maz pazīstams. Turklāt, salīdzinot ar tādiem sociālajiem medijiem kā "Instagram", "Facebook", "Youtube" un citiem, veidi, kā bērns šajā platformā var saskarties ar drošības riskiem, tostarp kibermobingu jeb emocionālo pazemošanu internetā, ir atšķirīgi. 

 • Materiāli, kas ir un nav piemēroti bērnu matracim

  Mūsu bērnu drošība un veselība visiem ir pirmajā vietā. Lielu daļu sava agrīnā vecuma bērns pavada savā gultiņā. Tāpēc ir ļoti būtiski, lai tajā būtu viņam piemērots bērna matracis, jo tieši uz tā notiks liela daļa bērna agrīnās attīstības. Pētījumi ir pierādījuši, ka tie bērni, kas agrā vecumā ir piedzīvojuši problēmas ar ērtu un komfortablu gulēšanu, biežāk piedzīvo dažādus attīstības traucējumus un problēmas skolā.