Reklāma un sludinājumi Tukumā – kur meklēt? 

Jaunā un unikālā Dalder.lv sludinājumu portāla radītāji ir pārliecināti, ka Latvijas iedzīvotājiem – jo īpaši reģionu iedzīvotājiem – nepieciešams ne tikai vienkārša sludinājumu portāls, bet vienlaikus arī mārketinga instruments, ar kura palīdzību pārdevējiem iespējams gan ievietot sludinājumus, gan organizēt komunikāciju ar pircējiem. Dalder lielākā priekšrocība ir nebijusī pieredze darba meklētājiem, pakalpojumu piedāvātājiem un preču pārdevējiem ikvienā Latvijas pilsētā un novadā. 

Sludinājumu portāls, kas ir inovatīvs pasaules līmenī 
Dalder funkcionalitāte un uzbūve ir radīta, domājot tikai un vienīgi par tā lietotājiem. Tā ir iespēja vienkārši un ērti ievietot sludinājumus, atrast nepieciešamo preci un iepazīties ar dažādiem akciju piedāvājumiem. Portāla uzbūves pamatā ir klasiska sludinājumu sistēma, piedāvājot iespēju ievietot manuālus un automatizētus informatīvos sludinājumus, taču Dalder.lv dizains un lietojamība vairākkārtīgi pārspēs esošo tirgus spēlētāju sniegumu, jo kā galvenais kritērijs izvirzīts lietotājs un tā ērtums. Sludinājumi Tukumā vairs nekad nebūs tādi kā iepriekš, jo portāla galvenais mērķis ir informācijas ērtāka patērēšana nekā šobrīd tirgū pieejamajos portālos.

Kā darbojas dalder.lv? 
Dalder.lv lepojas ar profesionālām zināšanām interneta mārketingā, ko apstiprina viegla informācijas pārskatāmība, analītiskie rīki un pamatotie dizaina elementi. Portālā pieejama labākā filtrēšanas sistēma pasaulē! Tāpat rūpēs par lietotāju ērtību tiek nodrošināts nemitīgs tehniskais atbalsts. Katram pārdevējam ir iespēja Dalder.lv izveidot savu mikro mājaslapu.

Tukuma iedzīvotājiem tas nozīmē jaunu pieredzi – gan reklāmas devējiem, gan tās lietotājiem. Reklāma Tukumā sasniegs savu mērķauditoriju tieši, nevis caur uz galvaspilsētu orientētiem kanāliem. Portāls nodrošina iespēju arī veidot mārketinga komunikāciju un akcijas, kas efektīvi skar un risina problēmas svarīgās interneta mārketinga kategorijās: 
• informācijas izvietošana, 
• apstrāde, 
• sasniedzamība, 
• efektivitāte, 
• lokalizācija,
• datu apstrāde. 

Lietotājam būs iespējams reģistrēties ar saviem sociālo tīklu profiliem, kā arī saņemt nemitīgu atbalstu, ko nodrošina moderatori gan telefoniski, gan e-pastā. Populārākajos sludinājumu portālos komunikācija ir viena no būtiskākajām problēmām, ko apliecina tās aktualizācija masu medijos. Savukārt informācijas kvalitātes nodrošināšanas galvenie principi ir tās filtrēšanas iespējas, moderācija, kā arī lietotāju atbalsts dažādos kanālos. Tas nozīmē, ka būs iespējams atrast sev nepieciešamo lietu konkrētā reģionā, ekonomējot laiku, kas jāpatērē, pārskatot visus sludinājumus, lai atrastu sev nepieciešamo lietu vai pakalpojumu tieši Tukumā. 

Sludinājumi Tukumā turpmāk par brīvu 
Pašreizējos pieejamajos portālos sludinājumiem jāmaksā. Dalder.lv piedāvā bezmaksas sludinājumu izvietošanu visiem Tukuma iedzīvotājiem, kas nozīmē pavisam citu pieeju, kā to piedāvā konkurenti. Dalder piedāvā līdzīgas pamatfunkcijas kā citi populārākie sludinājumu portāli, kā arī vairākas jaunas funkcijas: 
• sludinājumu bezmaksas publicēšana;
• labākā filtrēšanas sistēma pasaulē; 
• reģistrēta lietotāja profils, kas kalpo arī kā mājaslapa;
• tiešā komunikācija ar pārdevēju;
• unikāla un nebijusi kuponu un akciju sistēma. 

Dalder.lv veidotāji ir pārliecināti, ka pēc pirmā sludinājuma ievietošanas iegūtā pieredze liks aizmirst citus sludinājumu portālus!