Par Irlavas Sarkanā Krusta slimnīcas vadītāju apstiprināts speciālists ar pieredzi medikamentu tirdzniecības jomā

Jelgava, 30.janv., LETA. 1.februārī darbu sāks jaunais Irlavas Sarkanā Krusta slimnīcas vadītājs Kristaps Kārkliņš, kuram ir pieredze arī medikamentu tirdzniecības jomā, lēmusi Tukuma novada dome.

Kārkliņš ir ieguvis augstāko izglītību Ekonomikas un Kultūras augstskolas studiju programmā "Vadības zinības" un Alberta koledžā, pabeidzot studiju programmu "Mārketings un tā inovācijas".

Jaunajam slimnīcas vadītājam ir 12 gadu darba pieredze dažādās nozarēs un starptautiskos uzņēmumos, tostarp arī padoto darbinieku vadīšanā. Viņš ir strādājis par projektu vadītāju uzņēmumā SIA "Vizulo", par mārketinga vadītāju SIA "Latvijas Neatkarīgo tirgotāju kooperācija", kā arī medicīnas uzņēmumā SIA "Euroaptieka". Pašlaik Kārkliņš strādā SIA "Tirdzniecības nams "Kurši", aģentūra LETA uzzināja Tukuma novada pašvaldībā.

Sniedzot redzējumu par iestādes turpmāko attīstību, Kārkliņš kā prioritāti minējis kvalitatīvu veselības aprūpes nodrošināšanu gan stacionārā, gan mājas vizītēs, pilnveidojot pakalpojumus sociālās aprūpes nodaļā un saglabājot ambulatoro nodaļu kā pilnvērtīgu slimnīcas daļu. Svarīgi esot pārskatīt arī saimniecības daļu, lai izslēgtu riskus, nostabilizētu fizisko drošību uzņēmumā gan personālam, gan pacientiem.

Jau vēstīts, ka konkursā uz Irlavas Sarkanā Krusta slimnīcas vadītāja amatu saņemti trīs pretendentu pieteikumi.

Konkurss uz slimnīcas valdes locekļa amatu izsludināts pēc tam, kad ilggadējā vadītāja Valentija Embure ir devusies pensijā.