Optibet sporta bārā var ne tikai vērot spēles, bet arī gardi paēst

Tiem, kuri iepriekš ir dzirdējuši par sporta bāriem, tie lielākoties asociējas ar vietām, kur parasti pulcējas dažādu sporta veidu fani, lai kopīgi pārrunātu dažādas sacensības un spēles, kā arī baudītu dzērienus, taču mūsdienās labai izklaidei ar to vien nepietiek. Optibet sporta bārs ir vieta, kas spēj piedāvāt daudzveidīgāku atpūtu un izklaidi, un par to plašāk vari lasīt turpinājumā.

Sports, azarts un fanošanas prieks
Optibet sporta bārs ir lieliska vieta, uz kuru doties, kad vēlies skatīties kādu īpašu spēli, sacensības vai vienkārši pavērot dažādas sporta pārraides kopā ar citiem līdzjutējiem. Katrā no bāriem ir izvietoti vairāki lieli ekrāni, un katrā no tiem tiek translēti atšķirīgi sporta veidi, lai Tu vieglāk varētu atrast tieši to, kas Tevi interesē, neatkarīgi, vai tas ir basketbols, teniss, hokejs, futbols vai kas cits. Kopā ar citiem faniem vari ne tikai baudīt spēli, bet arī pārbaudīt savu veiksmi, prognozējot sacensību gaitu un iznākumu. Un kur gan vēl vienkāršāk ir iepazīties ar jauniem cilvēkiem, ja ne tādā vietā kā Optibet sporta bārā! Ja vēlies atrast jaunus draugus un domubiedrus, šī noteikti ir vieta, kas jāieraksta savā uzdevumu sarakstā.

Apvieno patīkamo ar lietderīgo
Iedomājies – ir darba dienas vidus, un Tu meklē vietu, kur paēst. Lai arī vairumam cilvēku ar šo aktivitāti asociējas kafejnīcas, bistro un restorāni, mūsdienās nobaudīt gardu maltīti var arī citur, piemēram, Optibet sporta bārā. Katrā no bāriem Rīgā, Jelgavā un Jūrmalā ir izveidots plašs ēdienu piedāvājums, sākot ar uzkodām un salātiem, beidzot ar zupām, zivju un gaļas ēdieniem, pastu, burgeriem un, protams, desertiem. Arī tiem, kas vēlēsies veldzēt slāpes, šeit būs, ko darīt, jo Optibet sporta bārs piedāvā arī daudzveidīgus aukstos un karstos dzērienus visām gaumēm un vēlmēm. 

Lieliskas atmiņas
Atceroties priecīgi pavadītus brīžus kopā ar draugiem, kolēģiem un citu kompāniju, kurā jūties patīkami, prātā nāk ne tikai tas, ko darījāt un runājāt, bet arī vieta, kurā atradāties. Optibet sporta bārs noteikti var būt lieliska alternatīva nākamajai "puišu ballītei", kolēģu sanākšanai vai atpūtas vakaram ar draugiem. Šeit jūs visi kopā varēsiet ne tikai izbaudīt lielisku atmosfēru, profesionālu apkalpošanu un gardus ēdienus un dzērienus, bet arī vērot savas iecienītākās sporta pārraides. Un mēs taču visi zinām, ka jebkuru sporta sacensību vai spēļu skatīšanās vienmēr būs jautrāka kopā ar citiem domubiedriem!

Ja esam tevi ieinteresējuši un vēlies apmeklēt kādu no Optibet sporta bāriem, der zināt, ka tie atrodas Rīgā, Jūrmalā un Jelgavā. Pirms došanās uz sporta bāru iesakām Optibet sporta bāra mājaslapā pārbaudīt darba laiku, kā arī rezervēt galdiņu.