Visas ziņas

 • Īsais ceļvedis vīriešu apavu veidos

  Tas, kādus apavus nēsājam, var padarīt mūsu koptēlu pievilcīgu vai tieši pretēji – to pilnībā sabojāt. Lai arī šis tev noteikti nav nekas jauns, tomēr nenāk par ļaunu atsvaidzināt zināšanas par vīriešu apavu izvēli, kas kungiem dažkārt sagādā grūtības. Tāpat, kā sieviešu apavi, arī vīriešu apavi ir radīti dažādām dzīves situācijām un gaumēm. Turpinājumā īss ieskats populārākajos vīriešu apavu veidos, kas būtu jāzina arī tev, neatkarīgi, vai parasti pērc apavus internetā vai apavu veikalos.

 • Mūsdienīgs matracis ar dabisku pildījumu no Erti.lv

  Moderns cilvēks  ir pelnījis modernu matraci. Arvien biežāk pircēji izvēlas matračus, kuru sastāvā nav klasisko un tik labi zināmo atsperu. Kas šādiem matračiem ir pildījumā? Erti.lv Latvijā ražotie matrači sastāv no dabiskas izcelsmes materiāliem, kuri nodrošina augsta komforta gulēšanu un atpūtu.

 • Dvieļu žāvētājs vannasistabai

  Dvieļu žāvētājs ir ļoti lietderīgs vannasistabas santehnikas priekšmets, jo tas pilda uzreiz divas funkcijas: ja vannasistabai nav apsildes, tad tas var noderēt apsildei, ja apsilde ir ierīkota, tas būs ļoti lietderīgs kā dvieļu un drēbju žāvētājs. 

 • papildināta - Parādu dēļ izsolē pārdod valsts nozīmes arhitektūras pieminekļu sarakstā iekļauto Blankenfeldes muižu

  Lai segtu SIA "JVB" parādsaistības pret AS "Citadele banka", pārdošanai izsolē izlikta valsts un vietējās nozīmes arhitektūras pieminekļu sarakstā iekļautā Blankenfeldes muiža, kas atrodas Jelgavas novada Vilces pagastā.

 • SIA "Triplex" – vējstikli, auto stiklu maiņa, auto diagnostika

  Automašīnas vējstikli pilda virkni būtisku funkciju – tie pasargā vadītāju un pasažierus no nokrišņu, netīrumu nokļūšanas automašīnas salonā, mehāniskās iedarbības, vēja, kā arī, ja vējstikli ir tonēti – no nevēlamiem acu skatieniem un saules. Tāpat vējstikli kalpo arī virsbūves papildu stingrībai. Turklāt vējstikli var tikt aprīkoti arī ar daudzām noderīgām papildu funkcijām.

 • "Latraps" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā saruka par 10,7%

  Lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības un pakalpojumu nozares uzņēmuma "Latraps" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2018.gada 1.jūlija līdz 2019.gada 30.jūnijam, bija 198,867 miljoni eiro,

 • 6 interesantas grāmatas par finansēm

  Šajā rakstā ieteikumi sešām grāmatām par finansēm, kas sniedz iespēju jauniem cilvēkiem kļūt finansiāli gudrākiem, kas palīdzētu turpmākā dzīvē pieņemt pārdomātākus finanšu lēmumus.

 • Fototapete no Manatapete.lv – gaumīgs risinājums košākam mājoklim

  Par spīti tam, ka mūsdienās ir iespējams izvēlēties no dažādām sienu apdarēm, tapetes joprojām ir iecienītas un izmantotas daudzos mājokļos. Protams, arī tapešu ražošanā ir parādījušies dažādi mūsdienīgi risinājumi, piemēram, fototapete. Tā darbojas gluži tāpat, kā parastās vai pašlīmējošas tapetes, atšķiras tikai to dizains. Fototapetēs redzami dzīvīgi un kvalitatīvi fotoattēli, piemēram, dabasskati, pilsētas ainavas, dzīvnieki, mašīnas un dažādi citi dizaini. 

 • Nepieciešami starptautiskie kravu pārvadājumi? UrsusForwarding palīdzēs!

  Vai meklējat uzticamu kompāniju, kas nodrošinās drošu, pārskatāmu un efektīvu kravu pārvadājumu procesu, kā arī piedāvās loģistikas pakalpojumus? Jūs esat nonākuši īstajā vietā, jo šajā rakstā pastāstīsim vairāk par UrsusForwarding – pieredzes bagātu, starptautisku uzņēmumu, kurš sadarbojas ar klientiem vairāk nekā 30 valstīs.

 • Kas ir sausās acs sindroms un kā tas var ietekmēt tavu ikdienas dzīvi? Skaidro ārste

  Mūsu acis un redze ik dienas ir pakļautas kolosālai slodzei, un šo slodzi vēl vairāk pastiprina mūsdienu gudro "gadžetu" pārbagātība. Cik gan bieži redzam cilvēkus, kas savās ikdienas gaitās dodas, nemaz nepacēluši skatienus no viedierīču ekrāniem un koncentrējušies uz sociālajos tīklos, ziņu vai izklaides medijos notiekošo!